HexDruk - druk wizytówek

Wizytówka jest niezbędnym gadżetem dla każdego pracownika firmy, punktu usługowego, organizacji itp. Ponieważ wizytówka to zarazem reklama, musi wpadać w oko i być trwała. Dlatego warto zadbać o to, aby prezentowała się jak najlepiej i powierzyć jej druk drukarni, która wykona wizytówki w perfekcyjny sposób. Taką właśnie drukarnią jest JKB Print.

JKB Print – druk wizytówek wysokiej jakości 

Druk wizytówek daje wiele możliwości zainteresowanemu nim Klientowi. Zacznijmy od tego, że można drukować wizytówki zwykłe, dwustronne, jak i składane. W obu przypadkach możliwy jest wybór jednego z kilku rodzajów papieru. Różnią się one pomiędzy sobą gramaturą, co przekłada na ich trwałość. 

Estetycznie wykonana wizytówka świadczy o profesjonalizmie, co z kolei przekłada się na korzystne wrażenie w trakcie spotkania z kontrahentami i klientami. Dotyczy to zarówno wizytówek firmowych, jak i imiennych. Dlatego JKB Print oferuje druk wizytówek wraz z ich uszlachetnieniem – czyli takimi dodatkami, jak lakier UV lub z wykorzystaniem folii satynowej. Taka miła dla oka wizytówka od razu zwróci uwagę na eventach, targach, podczas prezentacji oferty itp.

Zamawiaj wizytówki bez wychodzenia z domu!

Ponieważ JKB Print to drukarnia online, druk wizytówek możesz załatwić wygodnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Zamówienie odbywa się poprzez stronę internetową, na której umieszczono wygodny formularz. Pozwala on na wybór poszczególnych elementów specyfikacji druku,  a także sprawdzenie, jaki będzie koszt za usługę. Jest to wycena, pokazująca konkretny koszt bez żadnych późniejszych modyfikacji.

Warto również wspomnieć, że nie musisz nigdzie jechać po wizytówki – gotowe zostaną Ci dostarczone kurierem na adres podany podczas składania zamówienia. Co warto podkreślić – dostawa na terenie Polski jest darmowa i wliczona w koszt usługi niezależnie od tego, jak duży jest nakład! JKB Print zadba także i odpowiednie opakowania dla wizytówek, aby podczas transportu nie uległy żadnym uszkodzeniom ani zawilgoceniu.

JKB Print – z tej drukarni warto skorzystać!

JKB Print to drukarnia nowoczesna,  oferująca każdemu Klientowi szerokie możliwości wyboru parametrów zamawianych wizytówek. Ponieważ ceni czas swoich Klientów, każde zamówienie jest dla niej priorytetem i wykonywane tak szybko, jak to tylko możliwe. Dzięki współpracy z nią możesz dokonywać zamówień w dowolnej chwili – dzięki automatyzacji JKB Print działa przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Dlatego już dzisiaj wejdź na stronę JKB Print i przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz wejść w posiadanie wysokiej jakości wizytówek Twojej firmy!

Poprzedni artykułDrukarnia, w której wydrukujesz wszystko, czego potrzebujesz!
Następny artykułBranża turystyczna on-line. Jak sprzedawać w obliczu ogromnej konkurencji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj