Zakupy w internecie powoli dominują zakupy stacjonarne. W sieci płacimy nie tylko za zakupione produkty fizyczne, ale także za liczne usługi. Każdorazowe podawanie swoich danych może być nieco frustrujące, ale jest na to sposób. Paysafecard to innowacyjny sposób płacenia w internecie, który jest nie tylko wygodny, ale przede wszystkim bezpieczny. Jak doładować paysafecard i z jakich metod płatności możesz skorzystać w ramach tej usługi? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Czym jest paysafecard?

Paysafecard jest obecnie czołowym dostawcą internetowych rozwiązań płatniczych o zasięgu międzynarodowym. Co ważne, system prepaid paysafecard został zatwierdzony przez władze nadzoru bankowego, co poświadcza o rzetelności firmy i pełnym bezpieczeństwie podczas korzystania z usługi. Mówiąc najprościej, paysafecard ma na celu umożliwienie klientowi łatwych płatności internetowych bez konieczności podawania swoich danych osobowych. Chodzi tu np. o serwisy streamingowe, aukcyjne czy np. serwisy z płatnymi grami komputerowymi. Dzięki temu, że nie jest konieczne podawanie swoich danych, użytkownik jest bardziej chroniony w sieci i znacznie mniej narażony na oszustwa czy przechwytywanie dostępu do konta osobistego. Korzystanie z paysafecard jest więc doskonałym sposobem na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w sieci, ale także komfortu dokonywania wszelkich płatności w sieci.

Jak działa paysafecard online?

Paysafecard pozwala na dokonywanie płatności zupełnie tak samo, jak ma to miejsce w przypadku gotówki. Korzystanie z usługi jest w pełni bezpieczne. Użytkownik ma 100% kontroli nad swoimi wydatkami, wydaje tylko tyle, ile chce wydać bez ryzyka, że z konta zniknie więcej. Zgromadzone na karcie środki nie przepadają, mogą być użyte ponownie. Wielu użytkowników zastanawia się, gdzie właściwie można wykorzystać paysafecard. Okazuje się, że wszędzie! Płatności tego rodzaju przyjmuje tysiące platform w internecie, zarówno serwisy z filmami, grami, muzyką, jak i sklepy internetowe. Wystarczy szybki zakup doładowania o określonym nominale – 20 zł, 30 zł, 50zł, 100 zł lub 200 zł – a środki od razu są dostępne i możliwe do wykorzystania gdzie tylko chcesz. Korzystanie z usługi paysafecard jest polecane szczególnie osobom, które w sieci kupują często i dużo. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo brak konieczności każdorazowego podawania danych może być naprawdę frustrujące. Korzystając z paysafecard wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by dokonać bezpiecznej płatności.

Jak kupić doładowanie paysafecard?

Doładowanie paysafecard możesz kupić wygodnie, bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem internetu. Jedynym autoryzowanym partnerem paysafecard w Polsce jest serwis mojeplatnosci.pl. Jeśli zakupić doładowanie, wejdź na powyższą stronę i podaj swoje dane osobiste – imię, nazwisko, ewentualnie nazwę firmy, a także dane kontaktowe, e-mail, adres zamieszkania i numer telefonu. Zaakceptuj zgodę na realizację umowy w trybie natychmiastowym, a następnie wybierz interesujący Cię nominał. Kolejnym krokiem jest wybór metody płatności. Możesz zapłacić standardowo, za pomocą karty kredytowej, ale także wygodniej, za pośrednictwem BLIK. Doładowanie paysafecard trwa dosłownie kilka chwil, a pieniądze błyskawicznie trafiają na docelowe konto. Użytkownik nie musi logować się do banku, podawać swoich danych, zatwierdzać przelewu. Kilka kliknięć i przelew zostaje wykonany, a klient cieszy się z udanego zakupu.

Gdzie zapłacisz kartą paysafecard?

Kartą paysafecard możesz zapłacić właściwie w większości serwisów streamingowych, serwisach z muzyką, filmami, ale także w sklepach internetowych czy w google play. Aby wykorzystać kartę paysafecard wystarczy jedynie kilka kliknięć. To bardzo wygodne rozwiązanie niwelujące konieczność podawania numeru karty kredytowej. Dzisiaj, w czasie, gdy coraz więcej słyszy się o oszustwach internetowych, korzystanie z prepaid paysafecard jest o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem. Ciekawym pomysłem jest zakup kodu paysafecard w prezencie, np. dla gracza czy miłośnika filmów. To doskonały pomysł na praktyczny upominek, który dodatkowo podniesie poziom bezpieczeństwa w sieci. Warto kupić paysafecard online, bezpiecznie, wygodnie i bez wychodzenia z domu. Polecamy także zainstalować aplikację paysafecard, która umożliwia wgląd w saldo paysafecard. Dzięki temu zyskasz kontrolę nad swoimi wydatkami.

Paysafecard – czy warto?

Założenie konta paysafecard i korzystanie z doładowań online z zamian za każdorazowe logowanie się do banku i podawanie swoich wrażliwych danych to zdecydowanie najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo w sieci. Dzięki doładowaniom, w kilka sekund zapłacisz za dowolną usługę, a instalując aplikację paysafecard, zyskasz wgląd w swoje wydatki. Paysafecard online to zdecydowanie najwygodniejsza i najbezpieczniejsza obecnie forma płatności za wszelkie usługi w sieci. Jeżeli często robisz zakupy internetowe, a do tego płacisz za usługi w wielu serwisach i chcesz robić to szybciej, paysafecard jest usługą skierowaną do ciebie.

Poprzedni artykułZalety laminacji płomieniowej
Następny artykułDlaczego warto korzystać z usług biura rachunkowego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj