RP Arms to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi dla każdego fana militariów, jak również amatorskich i zawodowych miłośników strzelectwa. Wszystko rozpoczęło się w roku 2010, wraz z otwarciem pierwszej w województwie Łodzkim zamkniętej strzelnicy na broń palną. Z czasem przy tym ośrodku powstał klub strzelecki SKS Top Gun, co pozwoliło zgromadzić wokół siebie sporą rzeszę miłośników tego sportu, przy okazji powiększając arsenał klubu. Kolejnym krokiem było pozyskanie zezwolenia na sprzedaż broni i amunicji. W tej chwili pozostajemy jednym z liderów na rynku, oferującym potężny asortyment produktów strzeleckich, zarówno dla członków SKS Top Gun, jak i goszczących w naszych progach towarzyszy broni. RP Arms sklep z bronią Łódź to obowiązkowy przystanek dla każdego miłośnika strzelectwa. W naszym sklepie oferujemy najwyższej klasy produkty, a przede wszystkim – niezwykle atrakcyjne ceny.

  • RP Arms – sklep z bronią Łódź
  • Broń palna dla miłośników strzelectwa
  • Oferta dla klubowiczów i nie tylko

RP Arms – sklep z bronią Łódź

Poszukujesz zaufanego dostawcy broni palnej w województwie Łódzkim, sklepu, w którym doświadczeni sprzedawcy pomogą Ci dobrać sprzęt odpowiedni do rozpoczęcia przygody ze sportami strzeleckimi? Może siedzisz w temacie od kilku lat, lecz do tej pory nie znalazłeś miejsca, gdzie mógłbyś dzielić swoją pasję z innymi entuzjastami, a jednocześnie regularnie zaopatrywać się w niezbędną amunicję? RP Arms sklep z bronią Łódź to miejsce dla Ciebie. 

Broń palna dla miłośników strzelectwa

W ofercie naszego sklepu znalazła się zarówno broń krótka wielu rodzajów, lekka, prostsza w obsłudze, świetna dla osób rozpoczynających przygodę ze strzelectwem, jak i broń długa, cięższa, bardziej zaawansowana w korzystaniu, do której zaliczymy karabiny czy strzelby. Ponadto oferujemy ogromny wybór amunicji do wielu typów borni (centralnego zapłonu karabinowa i pistoletowa, zapłonu bocznego oraz śrutowa), akcesoriów (pasów, kabur, bipodów, latarek czy ładownic), jak również optyki i przyrządów celowniczych wysokiej klasy.

Oferta dla klubowiczów i nie tylko

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klubowiczów SKS Top Gun, jak i do osób niezrzeszonych w naszej organizacji, które dzielą z nami pasją i miłość do strzelectwa. Zapisując się do newslettera, otrzymacie najświeższe informacje o nowych produktach i promocjach. Przy naszym sklepie działa również oficjalna strzelnica zamknięta klubu, gdzie przetestujecie egzemplarze naszej broni w praktyce. Zaufaj specjalistom w swojej branży.

Poprzedni artykułPraca za granicą od zaraz – czy warto?
Następny artykułChlor do basenu – wszystko, co chciałbyś wiedzieć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj