drukarnia-cyfrowa

Biznes jest nierozłącznie związany z drukiem. Ulotki, broszury, foldery reklamowe, materiały szkoleniowe czy wizytówki to rzeczy, które po prostu muszą być dostępne, aby utrwalać świadomość marki, zdobywać jej nowych klientów oraz informować o proponowanych usługach i produktach. Dlatego dobrze jest współpracować z drukarnią, w której można przygotować szybko materiały marketingowe i reklamowe wysokiej jakości w dobrych cenach. Taką właśnie drukarnią jest JKB Print.

JKB Print – drukarnia, której warto zaufać!

JKB Print to działająca w Warszawie drukarnia internetowa, oferująca szeroki wybór usług związanych z drukiem offsetowym oraz cyfrowym. Pełna lista dostępnych usług jest bardzo długa i warto się z nią zapoznać, jednak niezależnie od tego, jakich materiałów się potrzebuje, z pewnością ich druk przez JKB Print nie będzie problemem. Mamy tu dosłownie wszystko, co związane jest z poligrafią – od broszur, biletów i niewielkich ulotek po drukowania książek, albumów oraz druk wielkoformatowy.

Drukarnia ta ma trzy cechy, wyróżniające ją na tle konkurencji i sprawiające, że to właśnie jej wybór jest najlepszą opcją. Pierwsza z nich to wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu nie tylko fachowo wykonane zostaną materiały każdego rodzaju, ale również można liczyć na pomoc i doradztwo. Druga cecha to nowoczesny park maszynowy, pozwalający na realizację zleceń różnego rodzaju zarówno w technice druku offsetowego, jak i cyfrowego.

Trzecim atutem są niezwykle atrakcyjne i bardzo przystępne ceny, dlatego niezależnie od tego, w jakim nakładzie się drukuje, skorzystanie z usług JKB Print jest niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem. A co istotne, oferta drukarni kierowana jest nie tylko do firm, ale również placówek edukacyjnych, stowarzyszeń i różnego rodzaju organizacji. Bez problemu mogą skorzystać z usług drukarni także osoby prywatne.

 Wygodne zamówienia i jasne koszty

JKB Print ma jeszcze jedną cechę, na którą warto zwrócić uwagę. Otóż niezależnie od tego, co się w niej zamawia, można sprawdzić od razu koszt wykonania operacji. Służą do tego zamieszczone na stronach drukarni kalkulatory.  Za ich pomocą można ustawić wszystkie parametry druku – od formatu po dodatkowe elementy ochronne – podać nakład, a następnie zobaczyć, jaka będzie cena. Co istotne – wycena jest wiążąca, więc po zdecydowaniu się na zamówienie nie czeka Cię nieprzyjemne zaskoczenie w postaci większej kwoty!

JKB Print to profesjonalna drukarnia, która szanuje czas oraz pieniądze swoich Klientów!

Poprzedni artykułSklep i Marketplace – walka czy integracja? Fastep to nowy marketplace
Następny artykułWizytówka – pozwól światu poznać Twoją firmę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj