Wielkie przyjęcia wymagają od firm cateringowych odpowiedniego przygotowania, by wszystko wyglądało spójne oraz estetycznie. Kluczowej roli nie odgrywają w tym przypadku liczne dodatki, którymi dekorowane są stoły, a właśnie meble. To dzięki nim z łatwością można pomieścić przybyłych gości, podać poczęstunek oraz zorganizować kameralne spotkanie. 

Czym się wyróżniają stoły cateringowe 200×90?

Wbrew pozorom meble cateringowe nie są przeznaczone wyłącznie dla dużych firm, oferujących wyżywienie. Doskonale sprawdzą się w firmach przeprowadzających szkolenia, dla animatorów i organizatorów licznych imprez plenerowych. Są wygodne, estetyczne, łatwe w transporcie, a największą ich zaletą jest możliwość dezynfekcji oraz dowolnej aranżacji. 

Stoły cateringowe najczęściej wykorzystywane są podczas dużych uroczystości. Dzieje się tak za sprawą niskich kosztów, jakie trzeba ponieść podczas ich użytkowania. Duży stół o wymiarach 200×90 cm można kupić nawet za niecałe 300 zł. Jest on solidny, lakierowany, co znacznie ułatwia jego czyszczenie. Może być umieszczony zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Pokryty obrusem lub ceratą stół prezentuje się estetycznie, dlatego chętnie wybierany jest podczas organizacji chrztu, komunii czy ślubu. Ale czy tylko podczas organizacji tak dużych przyjęć znajdzie on swoje zastosowanie? Zdecydowanie nie.

Gdzie jeszcze stosowane są stoły cateringowe 200×90?

Stoły cateringowe doskonale nadają się do restauracji, kawiarni czy barów piwnych. Z powodzeniem znajdą zastosowanie na tarasach i w przydomowych ogrodach. Dzięki możliwości składania stołu nie zajmuje on zbyt wiele miejsca, dlatego łatwy jest zarówno w transporcie, jak i przechowywaniu. Coraz chętniej sięgają po niego również osoby prywatne. Wszystko za sprawą stosunkowo niskiej ceny, solidnego materiału, z jakiego zostały wykonane stoły, stabilności oraz łatwości w czyszczeniu blatu. Każdy stół został pokryty specjalnym lakierem, który uniemożliwia wchłanianie się cieczy. Dzięki temu wystarczy przetrzeć blat ściereczką, by usunąć ewentualne zabrudzenia. Został on również wyszlifowany, dlatego nie ma możliwości, aby jakakolwiek drzazga wbiła się podczas jego używania. To kolejny powód, dla którego klienci wybierają właśnie te stoły. 

Stoły cateringowe mogą być używane z krzesełkami albo specjalnie dostosowanymi ławeczkami. Są one również składane. Wyprodukowane zostały z tego samego rodzaju drewna i przygotowane tak, by ich użytkowanie było komfortowe. Po złożeniu cały zestaw można układać na sobie, nie uszkadzając przy tym powierzchni blatu stołu oraz ławeczki. Koniecznie postaw na to rozwiązanie, jeśli planujesz zakup mebli do ogrodu czy firmy. 

Poprzedni artykułCzym są progresywne aplikacje webowe (PWA)?
Następny artykułGadżety z logiem firmowym — podstawowy zestaw dla pracowników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj