Wycieczki firmowe cieszą się dużą popularnością zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i największych korporacjach. Zwłaszcza teraz apetyt na podróżowanie jest większy, kiedy po pandemii i związanych z nią restrykcji, możemy wreszcie wrócić do starych dobrych zwyczajów. Organizacja wyjazdu firmowego może jednak okazać się sporym wyzwaniem. Tym trudniejszym, im liczniejszy jest zespół. O czym musisz pamiętać, aby każdy z uczestników wrócił z niej wypoczęty, szczęśliwy i zmotywowany do pracy?

Na co należy zwrócić uwagę przy organizacji wycieczki firmowej?

Organizacja wyjazdu firmowego to skomplikowana logistyka, która wymaga dużo czasu, wysiłku i planowania. Nie chodzi tu wyłącznie o kwestie związane z transportem, zakwaterowaniem, czy ubezpieczeniem. Wyjazdy integracyjne to nie podróże służbowe, których celem jest dotarcie na zaplanowane spotkania i załatwienie sprawy biznesowej. To również nie jest zwyczajna impreza firmowa, na której wystarczy zapewnić dobre jedzenie i muzykę.

Wycieczki dla pracowników są formą nagrody. Program takiego wyjazdu powinien zawierać elementy zabawy, w których każdy uczestnik odkryje coś interesującego i będzie w nich aktywnie uczestniczył. Należy pamiętać jednak o nieprzeciążaniu programu ilością atrakcji, bo przecież nie zależy nam na zmęczeniu całej kadry. Podczas planowania trzeba wziąć pod uwagę wiek uczestników, ich możliwości i predyspozycje, a także zainteresowania i ulubiony sposób spędzania czasu w podróży. Dodatkowo warto przed wyjazdem poznać preferencje żywieniowe swoich pracowników, aby każdy mógł na miejscu znaleźć coś dla siebie. To nie lada wyzwanie, kiedy zespół jest liczny i zróżnicowany wiekowo. 

Na szczęście z pomocą przychodzą specjaliści z East Travel. Ich doświadczenie i nieszablonowe podejście do tematu zapewni Twojemu zespołowi niezapomnianą podróż i piękne wspomnienia. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zabrać swoich ludzi do urokliwego miejsca w Polsce, czy za granicę możesz liczyć na wsparcie i profesjonalną opiekę na każdym etapie planowania i realizacji wydarzenia. 

Oferty East Travel to zawsze szyte na miarę plany podróży, na które masz wpływ od początku do końca. W zależności od budżetu, branży i wielkości zespołu oferty są dostosowywane indywidualnie, przy zachowaniu jak najlepszych standardów. Ogromne doświadczenie firmy, szeroka baza hoteli w różnych zakątkach świata, a w szczególności zdobywana przez lata wiedza o najciekawszych miejscach i najlepszych punktach gastronomicznych na mapie jest gwarancją, że nie będziesz musiał się o nic martwić. Organizacja wyjazdów firmowych z ekspertami w tej dziedzinie stanie się samą przyjemnością.

Wyjazdy integracyjne- jakie korzyści mogą przynieść dla firmy?

Najbardziej popularną formą wycieczek firmowych są wyjazdy integracyjne. Ich cel jest raczej jasny. Chodzi o tzw. team building. Podczas wykonywania obowiązków służbowych w biurze, nie ma zbyt często okazji do budowania relacji między pracownikami. Integracja jest szczególnie ważna w tworzeniu lojalnego, sprawnego i zmotywowanego do pracy zespołu.

East Travel oferuje nieoczywiste rozrywki i oryginalne zajęcia team buildingowe, które z pewnością znajdą uznanie wśród uczestników i na długo zapadną w pamięć. Dzięki specjalistom od wycieczek firmowych w Polsce i za granicą zyskasz nie tylko zaangażowany i silny zespół, ale również poprawisz wizerunek wewnętrzny i zewnętrzny swojej firmy. 

Poprzedni artykułCzym jest franczyza i dlaczego z niej skorzystać?
Następny artykułSkuteczne sposoby na reklamę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj