W listopadzie i grudniu Twoje myśli każdego dnia krążą wokół pomysłu na trafiony upominek? Chcesz zaskoczyć bliskich czymś wyjątkowym lub planujesz przed świętami zakupy na potrzeby biznesowe? Prezenty personalizowane są właściwą odpowiedzią, gdy zadajesz sobie pytanie, jaki ma być idealny podarunek! Specjalnie stworzone paczki zawierają atrakcyjne przedmioty i są ładnie opakowane. Dowiedz się, jak wygląda proces przygotowania takich prezentów.

Dlaczego warto zamawiać personalizowane prezenty biznesowe?

W biznesie trudno znaleźć czas na cokolwiek. Wciąż trzeba pozyskiwać partnerów, martwić się podatkami, opłatami, wynagrodzeniami. Tak jak w życiu. A mimo to co roku przychodzą Święta i znów jest jakoś milej. Okazuje się, że wypracowane zyski pomagają pracownikom spełniać marzenia ich dzieci. To przecież po to właśnie każdy pracuje od rana do wieczora – dla tego uśmiechu, który zobaczy się w Wigilię koło choinki.

To wigilijna opowieść o rodzinie. A gdzie w niej są personalizowane prezenty dla firm? To już inna historia. Jej esencją jest uśmiech partnerów biznesowych. Oni pracują tak samo ciężko i czy chociażby tylko przez wzgląd na ten wysiłek nie należy im się chociażby mała paczka, stworzona specjalnie dla nich? Jeśli mamy za coś kochać święta Bożego Narodzenia, to przecież nie za światełka i pierniczki, tylko za poczucie bliskości, jakie nam dają.

Klient też potrzebuje wiedzieć, że jest ważnym członkiem rodziny Twojego przedsiębiorstwa. Może nieco dalszym, jak kuzyni, ale mimo wszystko w ciągu tygodnia kontaktujecie się ze sobą znacznie częściej niż z krewnymi. Czasem przez e-mail, czasem przez telefon. Czy zatem osoba po drugiej stronie słuchawki nie zasługuje na podziękowanie w formie upominku? Łączą Was zazwyczaj tylko sprawy zawodowe, więc trudno odgadnąć cudze upodobania. Personalizowane prezenty biznesowe są pod tym względem bardzo wygodne, bo ich zawartość jest prosta, uniwersalna, a jednocześnie podkreśla wyjątkowość obdarowywanej osoby.

Personalizowane prezenty od kulis, czyli tworzą je profesjonaliści

Wystarczy zgłosić się do odpowiedniej firmy, która przygotowuje personalizowane prezenty na Święta. Proces złożenia zamówienia może dotyczyć tylko wyboru gotowego produktu. Warto jednak włożyć nieco więcej wysiłku, jeśli ma to być niepowtarzalny upominek. Wówczas rekomendowanym działaniem jest kontakt z takim usługodawcą, jakim jest np. firma MagicPack.pl, która zajmuje się doborem upominków, a ponadto dba o branding i wykończenie całej paczki.

Po złożeniu briefu, w MagicPack trwa kreatywna burza mózgów. Padają pomysły na to, jak mają wyglądać personalizowane prezenty dla partnerów biznesowych i co w nich się znajdzie. Następnie propozycje są omawiane ze zleceniodawcą. Po akceptacji czas stworzyć paczki i wysłać je pod właściwy adres! Proste, prawda?

Jeśli taki model współpracy jest dla Ciebie korzystny, zamawiaj prezenty personalizowane w MagicPack. Firma jest w stanie zaplanować dla Twojego przedsiębiorstwa cały kalendarz okazji. Dzięki niemu do rąk partnerów będą trafiać nie tylko personalizowane prezenty na Święta, ale też inne upominki związane z konkretnymi wydarzeniami. Wystarczy zadzwonić i omówić szczegóły współpracy.

Elegancko zapakowane prezenty personalizowane mogą zawierać m.in. kosmetyki, słodycze lub alkohole. To od Ciebie zależy, co się w nich znajdzie. MagicPack może pochwalić się stworzeniem paczek dla takich marek jak Olx, Electrolux czy Swiss Krono. Zaufaj profesjonalistom i wyróżnij się na tle pozostałych partnerów biznesowych!

Poprzedni artykułPellet drzewny premium klasy A1
Następny artykułSale konferencyjne w Kielcach – co warto wiedzieć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj