W dzisiejszych czasach, gdy na rynku panuje ostra konkurencja, firmy i organizacje muszą stawać się znane wśród swoich odbiorców. Outbound system IVR to jedne z najbardziej popularnych i znanych opcji call center w chmurze . Dzisiaj zarówno nowym, jak i ugruntowanym firmom może być trudno zarządzać masowym telefonowaniem konsumentów. Żadna firma nie ma możliwości ani zasobów, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania konsumentów jednocześnie. Dostawcy usług IVR pomagają tym firmom, zapewniając automatyczną obsługę, która kieruje połączenia i  kontynuuje dyskusję. Ta najnowocześniejsza technologia IVR pomaga w rozwoju firmy i gwarantuje, że każdy konsument otrzyma odpowiedź na swoje pytanie szybko..

Czym jest dostawca usług IVR? 

Interaktywny system odpowiedzi głosowej lub IVRS pozwala dzwoniącemu na interakcję z systemem hosta firmy albo przez rozpoznawanie głosu, lub za pośrednictwem dedykowanej klawiatury numerycznej na telefonie. Będąc w miejscu tak długo, system IVR  może czasami być przyjęta za pewnik, ale nie można ignorować faktu, że ten system może drastycznie zaoszczędzić czas i pieniądze firmy.

Na początek możesz wyeliminować koszty związane z koniecznością odebrania telefonu w celu przekierowania rozmówcy.. Wystarczy pomyśleć o lepszej oszczędności kosztów i uwolnieniu tej jednej osoby przez zapewnienie jasności. Łatwe do zrozumienia menu często powoduje znacznie bardziej  satysfakcjonujące doświadczenie dla dzwoniącego,  oszczędzając  jego cenny czas i pieniądze. Dostawcy usług IVR są tutaj, aby pomóc  rozwiązać jego problemy.

Ale dlaczego jest to dzisiaj tak wyjątkowe? IVR ma wiele zastosowań w wielu branżach i łączy rozpoznawanie głosu, syntezę mowy i przełączanie telefonów w wygodny pakiet dostarczany przez dostawców usług IVR.

Zalety dostawcy usług IVR

1. Zwiększenie wartości marki: 

Z pomocą IVR możesz nadać swojej firmie profesjonalny wygląd, co poprawia widoczność i wartość Twojej marki. Bez względu na to, ilu pracowników masz – dostawca usług IVR może pomóc Ci zrobić   wrażenie, że Twoja firma jest stosunkowo duża i ma wiele działów, aw każdym z nich znajduje się odsetek ciężko pracujących pracowników. Dostawcy usług IVR oferują różne opcje, które pomogą Ci podnieść wartość Twojej marki. 

2. Konsekwentna dostępność dla klientów: 

Dostawcy usług IVR twierdzą, że przekraczanie oczekiwań jest sekretem pięknego doświadczenia klienta. Żaden człowiek nie może pracować non stop, ale maszyny mogą. Dostawca usług IVR gwarantuje, że Twoja firma jest dostępna dla klientów przez całą dobę i że żadne połączenie nie pozostanie bez odpowiedzi. Oprócz dodania wiadomości głosowej lub powitania, można ustawić IVR, aby zawierać często zadawane pytania i odpowiedzi, które pomogą klientom wiedzieć, kiedy będziesz dostępny, aby odebrać swoje połączenia. Dostawcy usług IVR są bardzo oddani swojej bazie klientów i są dostępni 24/7 dla swoich klientów, aby im pomóc.

3. Natychmiastowa dostępność informacji 

Nie musisz się martwić o swoje informacje, ponieważ dostawcy usług IVR są po twojej stronie. Przechowują wszystkie dane bezpiecznie, a ty możesz natychmiast i bez wahania uzyskać do nich dostęp, kiedy tylko zechcesz, gdziekolwiek jesteś. Gwarantują, że nie będą dzielić się informacjami swoich klientów z nikim innym, są dostępni  dla klientów w celu uzyskania dostępu do informacji 24/7; zapewniają, nadajac  najlepsze usługi.

4. Intelligent Call Routing 

Dla firm, które muszą zmaksymalizować wydajność telekomunikacji o dużej objętości, inteligentny routing połączeń jest w czołówce postępu systemów biznesowych. Niezależnie od wielkości i rodzaju firmy,dostawcy usług IVR oferują najbardziej przystępne i funkcjonalnie wydajne opcji  na przypadek, gdy  linie komunikacyjne są konsekwentnie zajęte i nie można odebrać wszystkich otrzymanych przez firmę połączeń, . Dostawcy usług IVR pomagają inteligentnie kierować istotne rozmowy klientów.

Przed wybraniem najlepszego dostawcy, musisz zdecydować się, czy Twoja firma potrzebuje usług IVR. 

Załóżmy, że firma ma wiele oddziałów i klientów z różnych regionów kraju, oferując wiele usług lub sprzedaje wiele produktów. W takim przypadku należy przyjąć rozwiązanie IVR od renomowanego dostawcy usług IVR. Załóżmy, że masz znaczącą obecność w Internecie, aktywne konta w mediach społecznościowych i kilka działów i gałęzi do monitorowania. W takim przypadku należy zainwestować w oprogramowanie IVR z pomocą dostawców usług IVR.

Poprzedni artykułMateriały POS – co warto o nich wiedzieć?
Następny artykułJak założyć jednoosobową działalność gospodarczą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj