domena .eu

Posiadanie domeny internetowej w dzisiejszych czasach jest niemal koniecznością dla właścicieli firm. Warto przemyśleć zarówno decyzję dotyczącą nazwy witryny, jak i samej domeny. Dobry adres internetowy jest jednym z kroków w skutecznej strategii marketingowej. Dla firm działających na całym terytorium Europy, dobrym pomysłem jest rejestracja domeny .eu. Co warto wiedzieć o domenach internetowych przed ich rejestracją?

Co należy wiedzieć o domenach internetowych

Domena internetowa jest niezbędna nie tylko dla osób prowadzących biznes z zakresu e-commence, ale dla każdej firmy, niezależnie od jej profilu i zasięgu. Strona internetowa sprawia, że firma wypada znacznie bardziej profesjonalnie. Przyszli klienci odwiedzając stronę mogą sprawdzić zakres usług i zapoznać się z ofertą. Co jednak najważniejsze, domena internetowa i strona firmowa sprawiają, że firmę można znaleźć w sieci. Obecnie jest to pierwsza metoda wyszukiwania każdej możliwej działalności.

Chcąc założyć domenę, ważne jest aby nawiązać współpracę z profesjonalnym rejestratorem domen. Dzięki temu, poza samą domeną, firma zyskuje także wsparcie i kompleksową obsługę. W zakres usług wchodzić może dostęp do panelu administracyjnego. Dzięki temu mamy możliwość wprowadzenia modyfikacji już po rejestracji witryny. Warto skorzystać z usług firmy, która oferuje bezpłatną stronę parkingu domen oraz możliwość zakupu domeny z opcją przekierowania na inne adresy www.

transfer domen .eu

Domena .eu dla biznesu – dlaczego warto się zdecydować

Wybór domeny nie może być przypadkowy. Jeśli profil naszej działalności obejmuje rynek europejski lub dopiero planujemy ekspansję na państwa europejskie, warto zainwestować w domenę .eu. Powodów jest wiele, warto je poznać przed podjęciem decyzji.

Działalność międzynarodowa związana jest z faktem, że usługi firmy będą wyszukiwane przez osoby z terytorium Europy, a także spoza jej granic. Witryna .pl jest idealna w sytuacji, kiedy firma działa jedynie na terenie Polski, natomiast domena .eu podkreśla międzynarodowy profil firmy. Ułatwia także wyszukiwanie strony www przez osoby spoza Polski. Obecnie domena .eu może być założona przez osobę fizyczną lub prawną, mieszkającą lub mającą swoją siedzibę na terytorium Unii Europejskiej.

Domena .eu w swoim założeniu miała być przeznaczona dla instytucji publicznych Unii Europejskiej i dla organizacji posiadających prawa do znaków towarowych. Od 2006 roku jest dostępna niemal dla wszystkich. Rejestracja domeny .eu to inwestycja w wizerunek firmy. Jest to trzecia najbardziej popularna domena w Polsce. Domena .eu cieszy się zaufaniem wśród klientów i Internautów na całym świecie. Transfer domen .eu ma także realny wpływ na pozycjonowanie strony internetowej.

Promocja na domenę .eu – czy warto skorzystać

Tanie domeny nie muszą wiązać się z gorszą jakością. Warto skorzystać z promocji i wykupić najlepszą domenę w atrakcyjnej cenie. Zainteresowani założeniem domeny powinni wiedzieć o bardzo ciekawej promocji przygotowanej przez Cal.pl. Promocyjna cena z 6,90 zł netto do końca listopada spadła do jedynie 3,99 zł netto. Warto się pospieszyć i jak najszybciej zdecydować na założenie domeny przez cal.pl.

Atrakcyjna cena domeny internetowej, niezależnie od tego czy jest to domena europejska czy domena polska, wpływa na oszczędności dla firmy. Jest to szczególnie widoczne w rozliczeniu długoterminowym. Tanie odnowienie domen, szczególnie tych z rozszerzeniem .eu jest szczególnie istotne dla firm działających na rynkach międzynarodowych lub  planujących rozszerzenie działalności. Domena .eu niesie ze sobą wiele korzyści, warto uwzględnić ją w strategiach rozwoju biznesu i działaniach zwiększających widoczność firmy w sieci. To inwestycja, która szybko się zwróci.

Poprzedni artykułReklama w lokalnych mediach i jej znaczenie dla nowoczesnego biznesu
Następny artykułCo warto wiedzieć o winach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj