Każda firma potrzebuje reklamy. Jednak w zależności od specyfiki firmy, korzystne są innego typu rozwiązania. W przypadku firm dysponujących własnymi flotami pojazdów, a tym bardziej tych, które udostępniają je klientom, istnieje pewne niestandardowe rozwiązanie. Mowa o ramkach pod tablice rejestracyjne. Dlaczego to skuteczne rozwiązanie i jak znaleźć odpowiednie ramki?

Ramki pod tablice rejestracyjne dla floty, czyli dla kogo?

Zastanawiasz się może, jakie firmy mamy na myśli, pisząc o przedsiębiorstwach dysponujących flotami pojazdów. Wiele firm w żaden sposób niezwiązanych z motoryzacją posiada własne floty samochodów, wykorzystywane przez pracowników podczas wyjazdów na delegacje czy dojazdów do klientów i kontrahentów. Niewątpliwie również w ich przypadku ramki pod tablice rejestracyjne mogą dać pewną korzyść w zakresie promocji marki. Niemniej myśleliśmy głównie o tych firmach, które opierają swoją działalność właśnie na pracy floty.

Chodzi tutaj między innymi o firmy logistyczne, zajmujące się transportem towarów. Ponadto mieliśmy na myśli firmy taksówkarskie czy wreszcie wypożyczalnie samochodów. Wszystkie te firmy opierają swoją działalność na przemieszczaniu się pojazdów. Można powiedzieć, że im lepiej wiedzie się danej firmie, tym częściej jej samochody poruszają się po drogach. Szkoda byłoby nie wykorzystać tego w marketingu. Właśnie dlatego firmom tego typu szczerze polecamy ramki pod tablice rejestracyjne.

Tania i skuteczna reklama

Dla firm z kategorii, którą opisaliśmy powyżej, ramki pod rejestrację to rozwiązanie wyjątkowo skuteczne. Firmy te nie muszą nikomu płacić, aby umieściły ich reklamę na samochodach. Dysponują własną flotą, więc ponoszą jedynie koszt zakupu ramek z nadrukiem. Jednocześnie promocja jest skuteczna, ponieważ auta należące do tego typu firm stale są w ruchu. Nieustannie poruszają się po drogach, a więc ekspozycja reklamy jest w zasadzie ciągła.

auto

Jak znaleźć dobre ramki pod tablice rejestracyjne?

Chcesz, aby ramki pod tablice zapewniły Ci napływ nowych klientów? W takim razie zadbaj o ich jakość. Tylko estetyczne ramki, elegancko reprezentujące Twoją markę, mogą kogokolwiek zachęcić do skorzystania z oferty Twojej firmy. Poza tym większa korzyść będzie wtedy, kiedy z ramek uda się korzystać przez wiele lat. Aby tak było, muszą być wytrzymałe.

Polecamy zatem nabywanie ramek jedynie u sprawdzonych producentów, korzystających z jakościowych konstrukcji, Powinny one wykazywać się odpornością na działanie wszelkich czynników atmosferycznych. Jest to bardzo ważne również w przypadku nadruku. Obecnie najwyżej cenione metody nadruku na tego typu powierzchniach to sitodruk UV i LED UV. Są to nadruki, które prezentują się bardzo estetycznie, a do tego wyróżniają się wyjątkową trwałością.

Chcąc osiągnąć sukces, trzeba szukać rozwiązań niestandardowych. To jedyny sposób na prześcignięcie konkurencji, która w branży, o której wspominaliśmy w powyższym artykule, jest bardzo duża. Niewątpliwie reklama na ramkach pod tablice rejestracyjne to jeden ze skutecznych sposobów na wyróżnienie się na tle rywali.

Poprzedni artykułDepilacja laserowa – czy jest skuteczna i gdzie warto ją wykonać?
Następny artykułJak wykorzystać ekran reklamowy w biznesie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj