depilacja laserowa Kraków

Depilacja laserowa od dawna cieszy się bardzo dużą popularnością i co ważne- zarówno wśród pań, jak i panów. Duże zainteresowanie tym zabiegiem wynika przede wszystkim z jego skuteczności i długotrwałych efektów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z nadmiernym owłosieniem, które pragną poprawić swój wygląd estetyczny. Warto zatem wiedzieć, na czym dokładnie polega depilacja laserowa, czy jest skuteczna oraz gdzie ją wykonać.

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa, a właściwie epilacja laserowa, bo tak fachowo określa się to działanie, to dość prosty i bezinwazyjny zabieg medycyny estetycznej. Wykonuje się go w celu usunięcia zbędnego owłosienia z wybranych części ciała. W jego trakcie wykorzystywany jest specjalny laser, który wysyła wiązkę światła, która to pod wpływem ciepła niszczy komórki barwinkowe (melanocyty) odpowiedzialne za porost włosów. Dzięki temu na wybranych partiach ciała, na których zastosowano zabieg, włosy przestają rosnąć.

Warto tutaj podkreślić, że depilacja laserowa jest nie tylko skuteczna, ale i całkowicie bezpieczna. Czas trwania pojedynczego zabiegu wynosi od kilkunastu minut do godziny. Wszystko zależy od stanu owłosienia. Wiedzieć jednak trzeba, że często jednorazowa wizyta może być niewystarczająca w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu. Wynika to z tego, że włosy rosnąć mogą w różnym tempie. Dlatego najczęściej konieczne jest wykonanie przynajmniej kilku zabiegów. Dużą popularnością cieszy się depilacja laserowa w Krakowie. Wynika to z tego, że to właśnie w tym mieście skorzystać można z usług profesjonalnego salonu depilacji laserowej.

Czy depilacja laserowa boli?

Jak już wspomniano, depilacja laserowa jest zabiegiem bezbolesnym. W związku z tym nie stosuje się tu żądnych środków znieczulających ani narkozy. Jedyne co można poczuć podczas zabiegu to delikatne szczypanie lub mrowienie. Dlatego też tak wiele pań decyduje się właśnie na depilację laserową, rezygnując jednocześnie z depilacji woskiem. Nie może zatem dziwić, że bezbolesna depilacja laserowa w Krakowie cieszy się dziś tak dużą popularnością.

depilacja laserowa w Krakowie

Czy depilacja laserowa jest skuteczna?

Śmiało można powiedzieć, że depilacja laserowa to dziś najskuteczniejsza i najpopularniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia na ciele. Ważne jest jednak, aby zabieg przeprowadzony był w sposób profesjonalny i z wykorzystaniem wysokiej jakości lasera. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego salonu depilacji laserowej. Na pewno stwierdzić można, że epilacja laserowa w Krakowie cechuje się bardzo wysoką skutecznością. Na ostateczny rezultat wpływ mają takie elementy jak moc i czas trwania impulsu laserowego oraz powtarzalność zabiegów. Najlepsze efekty depilacja laserowa przynosi w przypadku włosów czarnych. Wynika to z tego, że wiązka laserowa najbardziej pochłaniana jest przez ciemny barwnik. Całkowite pozbycie się owłosienia wymaga najczęściej od 6 do 9 zabiegów, które wykonywane powinny być w odstępie miesiąca. Po takiej serii zabiegów cieszyć można się zupełnie gładką skórą. Pamiętać jednak trzeba, że ilość zabiegów zawsze jest kwestią indywidualną.

Gdzie wykonać zabieg depilacji laserowej?

Decydując się na zabieg depilacji laserowej, w pierwszej kolejności ważny jest wybór odpowiedniego salonu. Zabieg wykonywany powinien być bowiem przez osobę odpowiednio przeszkoloną w tym zakresie, a tym samym posiadającą odpowiednią wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Poza tym salon korzystać powinien z nowoczesnych urządzeń. Wszystkie te warunki spełniania m.in. salon depilacji laserowej EPILOU w Krakowie.

Poprzedni artykułTaśma klejąca z nadrukiem – jak stworzyć projekt?
Następny artykułRamki pod tablice rejestracyjne, jako dobry sposób promocji marki 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj