automaty vendingowe BHP

Vending BHP pozwala na zapewnienie pracownikom stałego dostępu do środków BHP w miejscu pracy, niezależnie od pory dnia i bez ingerencji pracownika magazynu. Możliwość taką zapewniają nowoczesne maszyny vendingowe BHP, które mogą znajdować się w miejscach, gdzie trudno jest o zorganizowanie magazynu na środki ochrony osobistej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej elektroniki w postaci systemów ewidencji elektronicznej, personalnych kart pobrań, osoby zarządzające automatami vendingowymi BHP mają stały dostęp do zestawień zużycia i eliminują ryzyko błędnego wydania środka BHP.

Co daje zastosowanie automatów vendingowych BHP?

Cały proces jest prosty, mianowicie środki BHP dostarczane są do zakładu pracy, do automatu vendingowego BHP, a następnie każdy pracownik posiadający odpowiednią kartę dostępową, jest w stanie niezależnie od pory dnia pobrać potrzebny mu materiał. Oto podstawowe plusy tego rozwiązania:

  • dostęp do artykułów BHP w maszynie vendingowej 24h na dobę, 7 dni w tygodniu;
  • automatyczny system kontrolujący zużycie artykułów informuje dostawcę o konieczności uzupełnienia zapasów;
  • możliwość ustanowienia odpowiednich limitów dla pracowników na określone produkty BHP;
  • bardzo szeroka możliwość analizy zużycia materiałów, tworzenia raportów i historii operacji w maszynie vendingowej BHP;
  • oszczędności wynikające z redukcji błędnych pobrań materiałów BHP oraz płatności wyłącznie za materiały pobrane z maszyny.

Najważniejszą zaletą automatów vendingowych BHP jest ciągłe monitorowanie zużywanych materiałów, dzięki czemu można kontrolować realizację budżetu na bieżąco. Szybkie i automatyczne uzupełnianie braków w produkty BHP, jest dodatkowym plusem.

vending BHP od MJM

Vending BHP od MJM

Firma MJM tworzy szafy vendingowe BHP z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników w firmach, w sposób bardzo praktyczny i opłacalny dla przedsiębiorców. Dzięki ich automatom vendingowym każda uprawniona do tego osoba posiadająca odpowiednią kartę, jest w stanie pobrać konieczny do jej pracy sprzęt BHP w dowolnym momencie, niezależnie od pory dnia czy nocy. System zainstalowany w maszynie vendingowej na bieżąco monitoruje zużycie materiałów i automatycznie przesyła informacje o konieczności dokonania uzupełnień. Dzięki dużemu doświadczeniu, rozwiązania vending BHP od MJM są dopasowane do potrzeb poszczególnych klientów, a jednocześnie bezawaryjne, sprawnie działające.

Dopasowanie maszyn vendingowych BHP

Vending staje się jednym z najnowszych trendów w wielu branżach, a automaty do dystrybucji artykułów BHP takich, jak chociażby rękawice, można dopasować do potrzeb każdego klienta indywidualnie, pod względem rozmiaru i ilości komór. Zawartość sprzętu w automacie vendingowym BHP może być maksymalnie dostosowana do charakteru i działalności firmy. Maszyny vendingowe firmy MJM charakteryzują się ponadprzeciętną pojemnością, bardzo szybkim i łatwym procesem wydawania produktów, po to, aby uniknąć kolejek do automatów.

Dopasowanie maszyn vendingowych i ich asortymentu do odpowiedniego działu firmy, pozwala uniknąć pomyłek, w których pracownik pobiera przez pomyłkę sprzęt BHP przeznaczony na inne stanowisko pracy, a tym samym naraża siebie i innych współpracowników na niebezpieczeństwo. Maszyna, rozpoznając pracownika po logowaniu, może wydać mu tylko taki sprzęt BHP, który jest przypisany do jego konkretnego stanowiska pracy.

Przypisanie konkretnych produktów do stanowiska pracy pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa, a także optymalizację kosztów oraz na stały monitoring przepływu produktów i ich zużycia.

Poprzedni artykułCzy wideo zastąpi słowo w online marketingu?
Następny artykułCzy warto nadpłacać kredyt hipoteczny 2022?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj