zamówienie lady na wymiar

Lada recepcyjna to wizytówka Twojej firmy. Recepcja jest najczęściej pierwszym miejscem, które widzi klient czy kontrahent po wejściu do biura lub lokalu usługowego. Dlatego bardzo ważne, by nowoczesna lada do recepcji pracowała na dobry wizerunek firmy i świadczyła o profesjonalizmie jej oferty. Jakie lady sprawdzą się w recepcji? Jakie zalety mają lady wykonywane na indywidualne zamówienie?

Warto zrobić dobre pierwsze wrażenie

Każdy chyba zna powiedzenie, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz. To zdecydowanie prawda, co potwierdzają badania psychologów zajmujących się analizowaniem decyzji zakupowych. Największy wpływ na podejmowane przez ludzi decyzje ma pierwszych kilka chwil, kiedy klient czy przyszły kontrahent styka się z marką. Często na podstawie tych początkowych, zwykle wzrokowych wrażeń człowiek buduje sobie w głowie własny obraz marki i to właśnie one decydują, czy firma wygląda w jego oczach na profesjonalną i godną zaufania.

Z tego powodu wyjątkowo ważną rolę w prowadzeniu biznesu niezależnie od jego skali odgrywa wizerunek firmy i wartości, które komunikuje poprzez swoją identyfikację wizualną. Jej istotną częścią jest też zewnętrzny wygląd biura czy – szerzej – miejsc, w których przyszły klient styka się z marką. W przypadku większości przedsiębiorstw taką przestrzenią jest recepcja.

Lada recepcyjna „wita” gości i klientów. Świadczy o tym, czy firma jest nowoczesna i innowacyjna, a przede wszystkim, czy inwestuje w rozwój i profesjonalnie podchodzi do klientów. Jeśli recepcja jest spójna z wizerunkiem firmy, estetyczna i wykonana z wysokiej jakości materiałów, Twoja firma będzie odbierana jako dobrze zarządzana i rozwojowa. Jeśli nie – możesz stracić w oczach przyszłych kontrahentów już na samym początku.

Druga ważna rola recepcji (a więc i lady biurowej) to ułatwianie pracy i zarządzania przedsiębiorstwem. Dobrze zaprojektowana recepcja pomoże pracownikom w ich codziennych obowiązkach, a niezastąpiona będzie zwłaszcza przy tak ważnych w życiu firmy chwilach jak podpisywanie umów,  negocjowanie kontraktów czy załatwianie wszelkich formalności.

Lada recepcyjna

Lady recepcyjne gotowe czy na wymiar?

Lada jest niezbędnym wyposażeniem każdej recepcji. Decydując się na jej zamówienie, przedsiębiorca ma do wyboru dwie opcje. Jedną z nich jest zakup gotowej lady recepcyjnej. Drugą – zamówienie lady na wymiar. Jakie zalety i wady mają te rozwiązania?

Gotowa lada do recepcji jest zwykle opcją bardziej ekonomiczną. Gotowy mebel ma jednak wiele ograniczeń. Jest ustandaryzowany, a więc projektowany dla „wszystkich”. Co to oznacza? Że gotowa lada recepcyjna nie będzie uwzględniać ani potrzeb Twojej firmy, ani uwarunkowań lokalowych biura.

O wiele więcej zalet mają lady recepcyjne wykonywane na zamówienie. Ladę na wymiar dostosowuje się do stylu wnętrza, dzięki czemu tworzy z wystrojem biura estetyczną i spójną całość. Co więcej producent lady do recepcji przed realizacją zamówienia analizuje szczegółowo potrzeby i wymagania konkretnego klienta. Dlatego masz pewność, że Twoja lada recepcyjna na wymiar będzie idealnie dopasowana do charakteru lokalu i wizerunku firmy, a przy tym niepowtarzalna.

Lady recepcyjne gotowe

Nasze lady są robione indywidualnie na zamówienie

Od wielu lat jesteśmy producentem lad recepcyjnych na wymiar. Przez kilkadziesiąt lat działalności udoskonaliliśmy nasz warsztat i technologiczne aspekty projektowania i wykonywania mebli do biur, hoteli i lokali usługowych. Dobrze znamy też najnowsze światowe trendy w tym segmencie. Dlatego nasze lady na zamówienie to najlepsze rozwiązanie, jeśli potrzebujesz wyposażenia biura, które będzie pracować na sukces Twojej firmy.

Produkowane przez nas lady wyróżniają się wysoką jakością komponentów. Co więcej, powstają na indywidualne zamówienie, dlatego personalizujemy je, by idealnie odpowiadały konkretnym potrzebom każdego klienta. Oferujemy możliwość dowolnej konfiguracji kolorów, wymiarów, materiałów i elementów wyposażenia, takich jak szuflady czy półki. Zanim lada recepcyjna powstanie, jej projekt można zobaczyć w postaci wizualizacji 3D. To wszystko daje gwarancję, że zamówiona u nas lada na wymiar będzie perfekcyjnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Poprzedni artykułFotografia produktowa to skuteczne narzędzie marketingu
Następny artykułJak kurs angielskiego może ci pomóc stać się lepszym człowiekiem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj