Do kraju tulipanów w poszukiwaniu lepszych zarobków wciąż wyjeżdżają Polacy. W sieci znajduje się wiele ofert pracy dla osób bez doświadczenia i znajomości języka. Nasi rodacy podejmują się różnych zajęć. Jest to zazwyczaj branża rolnicza, ogrodnicza czy budowlana. Zatrudnienia nie brakuje również w fabrykach, halach magazynowych, barach czy restauracjach. Głównym powodem wyjazdu jest brak satysfakcji ze statusu społecznego w Polsce. W Holandii można zarobić nawet kilka razy więcej, z czego chętnie korzystają Polacy. Legalna praca to także obowiązki. Jednym z nim jest roczne zeznanie podatkowe, które należy złożyć w Belastingdienst. Dowiedz się o tym, jak rozliczyć podatek z Holandii online.

O czym należy pamiętać przy rozliczeniu podatku z Holandii?

Rozliczenie podatkowe z Holandii jest obowiązkowe dla każdego kto podejmował się legalnej pracy w Niderlandach. System podatkowy przewiduje kary dla spóźnialskich lub ignorujących temat zeznania podatkowego. Mogą być one dotkliwe i wynieść nawet kilka tysięcy euro, a w najgorszym wypadku skończyć na drodze sądowej.

Jednym z najważniejszych kwestii przy rozliczeniu z Belastingdienst jest zwrot podatku. Polacy mogą liczyć z tego tytułu nawet kilka tysięcy złotych. A co wpływa na jego wysokość? Przede wszystkim zarobki, status małżeński, miejsce zamieszkania czy ulgi podatkowe, które mogą dodatkowo podnieść Twój zwrot podatku.

Zwrot podatku z Holandii z pierwszą polską aplikacją. Rozlicz zeznanie teraz

Starasz się o zwrot podatku z Holandii? Możesz to zrobić z pomocą innowacyjnego narzędzia bez wychodzenia z domu. Jak działa aplikacja Aangifte24? To tylko kilka prostych kroków, aby rozliczenie podatku było znacznie prostsze i szybsze. Po pierwsze, musisz być w posiadaniu holenderskiej karty podatkowej – jaaropgave, którą otrzymałeś od swojego pracodawcy. Znajdują się na niej informacje o Twoich dochodach w poprzednim roku podatkowym.

Następnie ściągnij aplikację i zaloguj się. Podaj dane z karty podatkowej w panelu i przejdź do następnego kroku. W kolejnym oknie dowiesz się, ile będzie wynosić wysokość Twojej nadpłaty podatkowej. Aby móc rozliczyć się z holenderskiego podatku przez Aangifte24 konieczne jest dokonanie wpłaty za pomocą karty kredytowej lub serwisu przelewy24.pl. W ostatnim kroku następuje kontakt z doradcą Aangifte24, który sprawdza poprawność danych, a także pomaga wypełnić pozostałe pola m.in. dotyczące ulg podatkowych. W taki sposób Twoje zeznanie podatkowe zostanie wysłane do Belastingdienst. 

Przekonaj się, jakie to proste. Rozlicz podatek przyjemnie, bezpiecznie i błyskawicznie

Rozliczenie podatku Holandia z aplikacją Aangifte24 to pewny i szybki zwrot podatku z Holandii. Należy o tym pamiętać, że zeznanie podatkowe musisz złożyć do 1 lipca następnego roku kalendarzowego. Im szybciej to zrobisz, tym prędzej otrzymasz swoje pieniądze na konto. Urzędnicy rozpatrują wnioski od 3 do 6 miesięcy. Nie zwlekaj i skorzystaj już dziś z polskiej aplikacji do składania zeznań w Belastingdienst!

Poprzedni artykułOptymalizacja procesów zakupowych – jak ją przeprowadzić?
Następny artykułCzy zwrot podatku z Holandii jest obowiązkowy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj