czekolada reklamowa

Wyśmienita czekolada może być doskonałym pomysłem na prezent od firmy. Jak podarować ją tak, aby wzbudzić zachwyt?

Rozpływające się w ustach, mleczne, gorzkie i białe, z dodatkami i bez – czekoladki to wspaniały pomysł na prezent. Doskonale nadają się również jako słodycze reklamowe. Firmy wykonujące upominki promocyjne tego typu mają dla swoich klientów pełną paletę pysznych propozycji.

Czekoladki w różnych formatach – każdy równie smaczny

Mini czekoladki reklamowe, ale także czekolady w standardowych gramaturach oraz czekolady XXL – wszystkie mogą być poddane personalizacji poprzez umieszczenie na nich wybranego przez klienta nadruku.

Takie słodkie prezenty w wydaniu mini wspaniale nadają się jako gadżety reklamowe rozdawane podczas eventów czy też do dołączania do zamówień w sklepie internetowym, natomiast te większe mogą być udanym prezentem od firmy dla pracowników, klientów i kontrahentów.

Do wyboru jest wiele pysznych wariantów, w tym czekoladki mleczne, deserowe, gorzkie, białe, a także dostępna nowość na rynku – czekoladka różowa. Można też zdecydować się na podarunki w formie czekolad z dodatkami, na przykład orzechami czy bakaliami.

Czekoladowe telegramy – słodkie podziękowania i zaproszenia

Ciekawym pomysłem na upominki biznesowe będą czekoladowe telegramy. Tego typu podarunki wyróżniają się wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ mogą być wykorzystane między innymi jako podziękowanie, gratulacje czy nawet jako zaproszenie.

W czekoladowym telegramie czekoladki wykończone są literkami i układają się w napisy. Do dyspozycji są gotowe upominki tego typu, ale można także zdecydować się na samodzielne ułożenie przekazu. Całość zamknięta jest w eleganckim opakowaniu, które również może być wykończone nadrukiem na zamówienie. Dzięki temu te słodkie upominki są tak ekskluzywne.

Kalendarze z czekolady – słodkie odmierzanie czasu do ważnego wydarzenia

Oprócz czekoladowych telegramów można także zakupić czekoladki reklamowe w formie kalendarzy z czekoladkami tworzącymi kolejne daty.

Takie słodkie kartki z kalendarza doskonale nadają się jako pomysł na prezent w celu odmierzania czasu do ważnego wydarzenia. Mogą służyć jako tradycyjne kalendarze adwentowe od firmy, ale także mogą wyznaczać czas do otwarcia sklepu, siedziby firmy.

Czekoladowe medale – wybijane na zamówienie

Jako upominki reklamowe wspaniale mogą sprawdzić się także czekoladowe medale. Tego typu podarunek może być spersonalizowany tak, aby stanowił on wspaniały podarunek, na przykład z okazji wygranej w konkursie albo w rocznicy firmy.

Czekoladowe medale oferowane są w różnych kształtach do wyboru, na przykład mogą mieć formę okrągłego medalu, ale także podkowy, koniczyny, numeru, na przykład 1 dla zwycięzcy, serduszka czy gwiazdki. Dostępne są także słodkie upominki tego typu w niestandardowych kształtach, na przykład jak samochód, dom czy samolot.

W takim pysznym wariancie dostępne są między innymi słodycze reklamowe marki slodkie.com, która od lat zajmuje się tworzeniem upominków reklamowych w wielu wyśmienitych wariantach.

Czekoladowe figurki – podarunki dla każdej branży

Wspaniałym pomysłem na słodkie upominki biznesowe będą również czekoladowe figurki. Do tej kategorii zalicza się mnóstwo pysznych czekolad w rozmaitych kształtach, na przykład jak:

  • serce
  • samochód
  • strzykawka
  • kształt Polski
  • ludzik czekoladowy
  • smartfon
  • zegarek
  • pierogi
  • kwiaty

Wszystkie z powyższych czekoladek mogą być także poddane personalizacji opakowania, na którym mogą znaleźć się logo firmy lub inne informacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here