czekolada reklamowa

Wyśmienita czekolada może być doskonałym pomysłem na prezent od firmy. Jak podarować ją tak, aby wzbudzić zachwyt?

Rozpływające się w ustach, mleczne, gorzkie i białe, z dodatkami i bez – czekoladki to wspaniały pomysł na prezent. Doskonale nadają się również jako słodycze reklamowe. Firmy wykonujące upominki promocyjne tego typu mają dla swoich klientów pełną paletę pysznych propozycji.

Czekoladki w różnych formatach – każdy równie smaczny

Mini czekoladki reklamowe, ale także czekolady w standardowych gramaturach oraz czekolady XXL – wszystkie mogą być poddane personalizacji poprzez umieszczenie na nich wybranego przez klienta nadruku.

Takie słodkie prezenty w wydaniu mini wspaniale nadają się jako gadżety reklamowe rozdawane podczas eventów czy też do dołączania do zamówień w sklepie internetowym, natomiast te większe mogą być udanym prezentem od firmy dla pracowników, klientów i kontrahentów.

Do wyboru jest wiele pysznych wariantów, w tym czekoladki mleczne, deserowe, gorzkie, białe, a także dostępna nowość na rynku – czekoladka różowa. Można też zdecydować się na podarunki w formie czekolad z dodatkami, na przykład orzechami czy bakaliami.

Czekoladowe telegramy – słodkie podziękowania i zaproszenia

Ciekawym pomysłem na upominki biznesowe będą czekoladowe telegramy. Tego typu podarunki wyróżniają się wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ mogą być wykorzystane między innymi jako podziękowanie, gratulacje czy nawet jako zaproszenie.

W czekoladowym telegramie czekoladki wykończone są literkami i układają się w napisy. Do dyspozycji są gotowe upominki tego typu, ale można także zdecydować się na samodzielne ułożenie przekazu. Całość zamknięta jest w eleganckim opakowaniu, które również może być wykończone nadrukiem na zamówienie. Dzięki temu te słodkie upominki są tak ekskluzywne.

Kalendarze z czekolady – słodkie odmierzanie czasu do ważnego wydarzenia

Oprócz czekoladowych telegramów można także zakupić czekoladki reklamowe w formie kalendarzy z czekoladkami tworzącymi kolejne daty.

Takie słodkie kartki z kalendarza doskonale nadają się jako pomysł na prezent w celu odmierzania czasu do ważnego wydarzenia. Mogą służyć jako tradycyjne kalendarze adwentowe od firmy, ale także mogą wyznaczać czas do otwarcia sklepu, siedziby firmy.

Czekoladowe medale – wybijane na zamówienie

Jako upominki reklamowe wspaniale mogą sprawdzić się także czekoladowe medale. Tego typu podarunek może być spersonalizowany tak, aby stanowił on wspaniały podarunek, na przykład z okazji wygranej w konkursie albo w rocznicy firmy.

Czekoladowe medale oferowane są w różnych kształtach do wyboru, na przykład mogą mieć formę okrągłego medalu, ale także podkowy, koniczyny, numeru, na przykład 1 dla zwycięzcy, serduszka czy gwiazdki. Dostępne są także słodkie upominki tego typu w niestandardowych kształtach, na przykład jak samochód, dom czy samolot.

W takim pysznym wariancie dostępne są między innymi słodycze reklamowe marki slodkie.com, która od lat zajmuje się tworzeniem upominków reklamowych w wielu wyśmienitych wariantach.

Czekoladowe figurki – podarunki dla każdej branży

Wspaniałym pomysłem na słodkie upominki biznesowe będą również czekoladowe figurki. Do tej kategorii zalicza się mnóstwo pysznych czekolad w rozmaitych kształtach, na przykład jak:

  • serce
  • samochód
  • strzykawka
  • kształt Polski
  • ludzik czekoladowy
  • smartfon
  • zegarek
  • pierogi
  • kwiaty

Wszystkie z powyższych czekoladek mogą być także poddane personalizacji opakowania, na którym mogą znaleźć się logo firmy lub inne informacje.

Poprzedni artykułJak zapakować książkę do wysyłki?
Następny artykułW poszukiwaniu oszczędności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj