Odpowiednio zbilansowana dieta i przyjmowanie zróżnicowanych posiłków bogatych w wartości odżywcze w odpowiednich porach to gwarancja nie tylko zdrowego ciała i ducha, ale także dostarczenia porcji energii niezbędnej do codziennych aktywności. Nie mogą o tym zapomnieć również pracodawcy – w końcu pożywne drugie śniadanie, pyszny posiłek w trakcie krótkiej przerwy obiadowej czy w porze lunchu pozwala naładować akumulatory do kolejnych zadań, a tym samym zwiększyć wydajność pracy. Teraz dzięki karcie żywieniowej Pluxee Lunch, którą wykorzystać możemy przez cały tydzień w ulubionych restauracjach, każdy posiłek do zarówno oszczędność dla firmy, jak i dla domowego budżetu pracownika. To praktyczny benefit finansowy, który może stanowić uzupełnienie wynagrodzenia, wspierające siłę nabywczą pracownika, a także realną motywację, wyróżniającą pracodawcę na rynku benefitów. Karta ta będzie szczególnie dobrym rozwiązaniem dla zakładów pracy, w których pracownicy nie mają dostępu do firmowej stołówki czy bufetu. Z kartą Pluxee Lunch wygodnie zapłacą za przystawki czy dania główne w ulubionych restauracjach, oszczędzając rocznie ponad 1 tyś. zł.

  • Regeneracja w trakcie krótkiej przerwy obiadowej – gwarancja wzrostu wydajności
  • Drugie śniadanie czy lunch biznesowy z kartą żywieniową Pluxee Lunch
  • Wymierna oszczędność dla firmy i domowego budżetu pracowników

Regeneracja w trakcie krótkiej przerwy obiadowej – gwarancja wzrostu wydajności

Każdy pracownik, niezależnie od wykonywanych zadań czy powierzonej odpowiedzialności, potrzebuje w ciągu dnia chwili wytchnienia, podczas której naładuje akumulatory do dalszej pracy. Ta przestrzeń regeneracji w planie organizacyjnym dnia to nie tylko prawo każdego pracownika, ale również okazja do poprawienia wydajności. W końcu nikt nie lubi pracować o pustym żołądku, więc idealne wydaje się rozwiązanie, w którym pracownik ów wolny czas poświęca na uzupełnienie energetycznych braków, pozwalając sobie na chwilę zapomnienia w ulubionych smakach kuchni świata.

Drugie śniadanie czy lunch biznesowy z kartą żywieniową Pluxee Lunch

Dzięki karcie żywieniowej Pluxee Lunch od Sodexo pracownik ma do wyboru ogromną listę restauracji, śniadaniowi czy lunch barów, w których zapłaci stacjonarnie lub online kartą benefitową, wymieniając zgromadzone na niej środki na drugie śniadanie, zdrowe przekąski czy pełnowartościowy posiłek w wersji wege lub wersji mięsnej, uzupełniając tym samym swoje zapotrzebowanie energetyczne na resztę dnia/

Wymierna oszczędność dla firmy i domowego budżetu pracowników

Dla pracowników to swoboda wyboru w punktach gastronomicznych w kraju i na świecie, gdzie mogą zjeść w czasie przerwy to, na co tylko mają ochotę, ale także oszczędność dla portfela i domowego budżetu. Kartę Pluxee Lunch można połączyć z GooglePayTM oraz Apple Pay, a także zarządzać nią w mobilnej aplikacji. Pracodawca natomiast ma szansę na oszczędności dzięki zwolnieniu z ZUS na posiłki dla pracownika. Każdy obiad opłacony za pomocą tej karty to korzyści dla obu stron.

Poprzedni artykułSzkolenia dla sektora biznesowego
Następny artykułCo daje stosowanie serum do twarzy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj