Urządzenia Apple – takie jak iPhone 14 Pro Max czy iPad Air 4 – mają szerokie grono zwolenników. Logo nadgryzionego jabłuszka bez wątpienia świadczy o jakości sprzętu. Nie ma jednak urządzeń niezawodnych. Zawsze może się przydarzyć awaria czy uszkodzenie (na przykład wskutek upadku na posadzkę). Podpowiadamy, co robić w razie zbitej szybki.

Wymiana szybki iPad Air 4 – czy można wymienić samą szybkę?

Oczywiście możliwa jest wymiana szybki iPad air 4 bez konieczności montowania nowego ekranu. W tym celu należy przekazać urządzenie do profesjonalnego serwisu Apple. Wystarczy zamówić kuriera, który odbierze paczkę z iPadem i dostarczy ją do punktu naprawy.

Wymiana samej szybki w iPadzie jest możliwa, jeśli:

  • ekran nie jest rozlany
  • na ekranie nie wyświetlają się kolorowe, pionowe pasy
  • korpus urządzenia nie jest zniekształcony (wygięty)
  • urządzenie się włącza

Serwis dysponuje niezbędnymi narzędziami i ma wszelkie potrzebne części zamienne Apple. Naprawa przebiega więc bez problemu i jest szybka – czynności są wykonane już w ciągu około 5 dni roboczych po otrzymaniu paczki.

Pamiętaj, aby nie zwlekać z przekazaniem urządzenia do serwisu. Używanie iPada z pękniętą szybką może negatywnie wpłynąć na jego ogólny stan techniczny. Wszelkie szczeliny i pęknięcia to droga, przez którą do wnętrza urządzenia dostają się zanieczyszczenia, kurz i wilgoć.

W ten sposób możesz trwale uszkodzić swojego iPada, a wówczas naprawa nie będzie już możliwa lub stanie się nieopłacalna. Jak najszybciej oddaj zatem urządzenie do serwisu, gdzie doświadczeni fachowcy wymienią szybkę.

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

Sama zbita szybka w iPhonie również nie wymaga wymiany całego ekranu. Niemniej warto jak najszybciej przekazać urządzenie do serwisu. Pamiętaj, że zamówienie kuriera oraz nadanie przesyłki zwrotnej przez serwis jest zupełnie darmowe.

Podobnie jak w przypadku iPada, wymiana szybki iPhone 14 może być zrealizowana, jeśli:

  • telefon ma sprawny wyświetlacz
  • w telefonie działa ekran dotykowy
  • nie ma żadnych przebarwień na wyświetlaczu
  • na ekranie nie wyświetlają się pionowe paski
  • urządzenie ma oryginalny wyświetlacz

Oddając swój sprzęt do serwisu, możesz liczyć na usługę najwyższej jakości. Po naprawie każda część przychodzi test, aby upewnić się, że idealnie zastępuje oryginalną część OEM do tego samego modelu iPhone. Ponadto do naprawy używa się specjalistycznych maszyn, dzięki czemu nowa szybka jest precyzyjnie dopasowana do korpusu telefonu. Jeśli masz zbitą samą szybkę – zachowujesz przy tym oryginalny ekran.

Telefon z pękniętą szybką przekaż jak najszybciej do serwisu. W przeciwnym wypadku narażasz się na uszkodzenie wyświetlacza lub innych ważnych części. Pełną funkcjonalność telefonu zachowasz, jeżeli niezwłocznie wymienisz szybkę w swoim iPhonie.

Uszkodzenie Apple Watch – czy można wymienić szybkę w zegarku?

Apple Watch to jedno z najpopularniejszych urządzeń tego renomowanego producenta. Jest to zegarek, a więc nosisz go cały czas na nadgarstku. Mimo że komponenty urządzenia są trwałe i odporne – nietrudno o uszkodzenia. Na szczęście w serwisie możliwa jest również wymiana szybki apple watch. Fabryczny sposób refabrykacji z użyciem specjalnej maszyny pozwala na usunięcie i wymianę samego szkła w zegarku.

Naprawa wygląda analogicznie do poprzednio omawianych urządzeń. Zamontowana część poddawana jest testom, aby upewnić się, że pasuje idealnie. Dodatkowo otrzymujesz 6-miesięczną gwarancję.

Bardzo ważna jest wspomniana możliwość pozostawienia oryginalnego ekranu w zegarku. Montaż części zamiennej uszkadza bowiem funkcję płatności zbliżeniowych. Najlepiej od razu po zdarzeniu przekazać zegarek do serwisu. Zbita szybka w Apple Watch sprawia, że traci on wszelkie właściwości wodo- i pyłoodporne, a więc jest narażony na dalsze uszkodzenia.

Tylko niezwłocznie wykonana naprawa uratuje twój zegarek przed zniszczeniem, a portfel przed koniecznością kupna nowego sprzętu.

Poprzedni artykułWycena przedsiębiorstw. Na czym polega i jak wygląda ten proces?
Następny artykułRzeczy, które musisz wiedzieć o bonusach bukmacherskich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj