usługi przesyłowe DHL

DHL to jedna z wiodących prym firm kurierskich na polskim rynku. Działająca nieprzerwanie na świecie od 1969 roku firma, trafiła do kraju nad Wisłą w roku 2003 przez połączenie z firmą  Servisco. Od tego czasu z roku na rok zyskuje kolejnych zadowolonych klientów. Chociaż często korzystamy z ich usług, być może nie znamy w stu procentach dokładnej oferty przesyłowej DHL? A może firma oferuje rozwiązania, których szukamy i mogą okazać się pomocne zarówno w rozwoju biznesu jak i przy prywatnych przesyłkach? Oto krótki opis przedstawiający usługi przesyłowe, które oferuje DHL: śledzenie paczki, środki transportu, rodzaje przesyłek oraz wiele innych!

Przesyłki

Dzięki wsparciu firmy możesz bezpiecznie i przede wszystkim łatwo nadawać paczki i dokumenty. Obecnie istnieją dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest usługa Parcel, pozwalająca na dostarczenie przesyłki w jeden dzień roboczy na terenie Polski oraz do maksymalnie trzech dni w Europie. Dopuszczalna waga to 31,5 kg. Drugą opcją jest funkcja Express. Dotyczy ona jedynie nadań międzynarodowych. Jedynym ograniczeniem jest waga – do 70 kilogramów. Każda z tych usług skierowana jest zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Kiedy już nadasz pakunek, zostaje jedynie czekać na odbiór przez adresata. Warto dodać, że w DHL śledzenie paczki jest banalnie proste! Wystarczy wpisanie numeru listu przewozowego w specjalną przeglądarkę i wtedy automatycznie uzyskuje niezbędne informacje.

Poczta dla firm

Dzięki szerokiej sieci logistycznej DHL oferuje także pocztowe usługi dla firm. Nie tylko w kraju! Prosty i przejrzysty system informatyczny, przyjazny i pomocny zespół wsparcia, integracja i dostosowanie do indywidualnych potrzeb czy najnowocześniejsze technologie. To decyduje o szerokim zainteresowaniu europejskiego biznesu usługami DHL!

Palety, kontenery i ładunki…

DHL to także szerokie możliwości transportu. Mowa tutaj o transporcie lotniczym, morskim drogowym i kolejowym. Warto podkreślić, które z tych możliwości ułatwiają przesyłanie paczek w określonych rejonach:

  • lotniczy – międzynarodowy,
  • droga morska – międzynarodowy,
  • drogowy – krajowy, ogólnoeuropejski, międzynarodowy,
  • kolejowy – europejski oraz Europa-Azja.

Niemiecki przewoźnik od lat ułatwia nam możliwość przesyłania paczek wszelakich rozmiarów i rodzajów. Daje także możliwość korzystania z wielu środków transportu, co zdecydowanie wyróżnia na rynku branży kurierskiej firmę DHL. Śledzenie paczki także nie powinno przysparzać problemów – bez względu na to czy jest to nadanie krajowe, czy zagraniczne. Dzięki tak rozwiniętym usługom przesyłowym mamy pewność, że nasza paczka dotrze nienaruszona i w optymalnym czasie do odbiorcy.

Poprzedni artykułPożyczka online czy kredyt gotówkowy? Poznaj różnicę
Następny artykułKultura organizacyjna w instytucji – dlaczego jest taka ważna?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj