Każdy z nas miał chociaż raz w życiu do czynienia z uszkodzonym sprzętem elektronicznym, a dokładnie zbitą szybką. Niestety nieszczęśliwe wypadki się zdarzają. Taka wada w iPad Air 4 powoduje popsucie estetyki, odbiera radość z użytkowania sprzętu i stwarza zagrożenie jego awarii. Czy wymiana szybki w takim przypadku ma sens? Jaki jest koszt naprawy?

Apple iPad Air 4 – doskonały do pracy i nie tylko

Zacznijmy od tego, że iPad Air to naprawdę sprzęt godny polecenia. Jeżeli jesteś fanem wydajnych urządzeń, cenisz sobie mobilność i mocne podzespoły, to jest to produkt stworzony dla Ciebie. Duża funkcjonalność, niespotykana wydajność i ładny design. Nic dziwnego, że marka przoduje w produkcji tabletów na rynku.

Apple iPad Air 4 to doskonałe rozwiązanie zarówno do nauki, rozrywki, jak i zadań biznesowych. Niebagatelne osiągi w połączeniu z lekką wagą zapewniają niezapomniane wrażenia. Co jednak zrobić wtedy, gdy spadnie nam ze znacznej wysokości?

Zbity iPad Air — czy da się go uratować?

Urządzenie nie należy do najtańszych, toteż jeżeli awarii uległa jedynie szybka rozwiązanie jest proste. Warto zdecydować się na naprawę i zachować oryginalny wyświetlacz, który umożliwia doskonałe odwzorowanie kolorów. Należy jednak pamiętać, że wymiana szybki możliwa jest w konkretnych przypadkach, czyli wtedy, gdy:

  • na ekranie nie widnieją pionowe, kolorowe paski;
  • obudowa urządzenia nie została wygięta;
  • nie doszło do rozlania ekranu;
  • urządzenie się włącza.

Jeżeli istnieje inna usterka, która powoduje pogorszenie działania urządzenia, należy indywidualnie skonsultować opłacalność naprawy z wyspecjalizowanym serwisem. Jeżeli nie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zachowamy oryginalny wyświetlacza i w niedługim czasie będziemy mogli cieszyć się z urządzenia na nowo.

Czy po wymianie szybki kolory na wyświetlaczu są takie jak wcześniej?

Cały proces naprawy szybki nie ingeruje w sam wyświetlacz. Oznacza to, że po jej wymianie cieszysz się dokładnie takim samym odwzorowaniem koloru, jak zaraz po zakupie urządzenia. Wymiana szybki ipad air 4 jest wykonywana za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz części zamiennych, których kompatybilność oraz jakość jest najwyższa z możliwych.

Oprócz tego najlepsze serwisy udzielają 12 miesięcy gwarancji, dzięki czemu mamy pewność, że ekran będzie lśnił swoim nowym blaskiem przez bardzo długi czas. Bez obaw wiec możesz powierzyć swój sprzęt wykwalifikowanym fachowcom.

Jakie są koszty naprawy szybki iPad Air 4?

Naprawa wyświetlacza to bardzo popularna usługa. Dlaczego? Oryginalna szybka w iPadzie co prawda jest odporna na zadrapania oraz uderzenia. Często jednak dochodzi do przypadkowego wydarzenia, na skutek którego urządzenie spada ze znacznej odległości, jest przygniecione ciężkim elementem lub zostaje mocno uderzone drugim przedmiotem. Wtedy nie ma szans, że fabryczne, wytrzymałe szkło wytrzyma i po prostu pęka. To jednak nie koniec użytkowania urządzenia. Na szczęście istnieją firmy jak repairlab, które profesjonalnie zajmują się przywracaniem kondycji takich sprzętów.

W większości przypadków uszkodzeniu ulega jedynie zewnętrzna warstwa ekranu, którą można wymienić, zachowując oryginalny wyświetlacz. To pozwala znacznie zredukować koszty naprawy i przyspieszyć cały proces. Z jakimi kosztami należy się jednak liczyć? Taka usterka usuwana jest w granicach 1500 zł. Mowa tutaj dokładnie o iPadzie Air 4. Nie jest to zbyt wygórowana cena, biorąc pod uwagę samą wartość początkową urządzenia.

Ile trwa naprawa urządzenia?

W zależności od serwisu, jego obłożenia oraz to, czy urządzenie posiada jeszcze inne usterki czas naprawy urządzenia, może wynosić kilka dni roboczych. Warto pamiętać o udzielanej gwarancji na szybkę, którą udzielają profesjonalne serwisy. Pamiętajmy także, że nie warto korzystać z usług prywatnych osób, które mogą nie mieć wystarczającej wiedzy i narzędzi do przeprowadzania takiej naprawy.

Poprzedni artykułWymiana szybki iPad air 4
Następny artykułDo czego służą flaczarki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj