I pad air 4 to tablet od firmy Apple, który swoją premierę miał w październiku 2020 roku. Pomimo tego, że na rynku obecny jest już ponad 2 lata, w dalszym ciągu jest to świetne urządzenie, które cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Nowy ipad air 4 kosztuje od 4 do 5 tysięcy złotych, zależnie od wielkości pamięci, która została w nim zainstalowana. Jak widać, nie jest to mało, dlatego każde mechaniczne uszkodzenie urządzenie szczególnie boli jego właścicieli. Wymiana szybki to niewątpliwie najczęstsza ze wszystkich usług serwisowych, którą wykonujemy w przypadku tego ipada.

Jakie są koszty naprawy szybki iPad air 4?

Czy trudno jest uszkodzić oryginalny wyświetlacz w ipadzie? Oczywiście, że nie. Podobnie jak w przypadku innych modeli tabletów i smartfonów, najczęściej dochodzi do tego na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. Na przykład wtedy, kiedy urządzenie wypadnie nam z rąk na ziemię, uderzymy nim w narożnik stołu lub przypadkowo na nim usiądziemy. Zniszczony wyświetlacz nie oznacza jednak tego, że nasz ipad air już do niczego się nie nadaje. W większości przypadków uszkodzona zostaje zewnętrzna warstwa ekranu, czyli szybka. Wymiana szybki na nową rozwiązuje problem i pozwala zachować oryginalny wyświetlacz, ograniczając koszty naprawy do minimum. Korzystając z naszych usług, wymiana szybki iPad air 4 będzie was kosztowała 1450 złotych. Wymiana odbywa się na miejscu w naszym serwisie, gdyż posiadamy tu wszystkie potrzebne części zamienne. Dysponujemy także nowoczesną technologii wymiany szybek, gwarantujących równie wysoką jakość montażu jak ta na linii produkcyjnej. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji, co stanowi dla klienta dodatkowe zabezpieczenie jego interesów.

Czy wymiana szybki w ipad air 4 jest bezpieczna?

Doskonale rozumiemy to pytanie. Dysponując urządzeniem, które kosztuje blisko pięć tysięcy złotych, można obawiać się przekazania go do naprawy w miejscu innym niż autoryzowany serwis. My jednak możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w tego typu naprawach. Każdą naprawę wyświetlacza poprzedza u nas szczegółowe sprawdzenie stanu technicznego urządzenia i ocena, czy jesteśmy w stanie prawidłowo wykonać serwis. Jeżeli w trakcie oględzin ujawniona zostanie inna usterka, niezgłoszona przez klienta, informujemy go o niej, przedstawiamy dokumentację i przedstawiamy ofertę jej usunięcia. Dopiero po akceptacji wszystkich kosztów, ekran może zostać naprawiony.

Czy po wymianie szybki kolory na wyświetlaczu są takie jak wcześniej?

Tak. Odwzorowanie kolorów po wymianie szybki na nową jest dokładnie takie samo jak przed naprawą. Naprawa ekranu ipad air 4 wykonywana jest z użyciem najwyższej jakości części zamiennych, których jakości i kompatybilności nie musimy się obawiać. RepairLab na naprawy udziela 12 miesięcy gwarancji, co jest dosyć rzadko spotykane w ofertach konkurencyjnych serwisów. My natomiast jesteśmy pewni wysokiej jakości wykonanej pracy i nie boimy się brać za nią odpowiedzialności. Sama wymiana może zostać przeprowadzona nawet w ciągu jednego dnia roboczego, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu tego terminu i potwierdzeniu dostępności części zamiennych.

Czy na naprawę i wymianę szybki wystawiamy fakturę?

Jak najbardziej tak. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy mające na wyposażeniu ipady air 4. W przypadku ich uszkodzenia, koszty naprawy można zaliczyć w wydatki firmowe, co zostaje potwierdzone wystawioną przez nas fakturą, z której można odliczyć podatek VAT i pomniejszyć nią podatek dochodowy.

Poprzedni artykułPropozycje do portfolio inwestora
Następny artykułCzy wymiana szybki w iPad Air 4 się opłaca?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj