profesjonalne środki czystości dla hotelu

Utrzymanie czystości w takich obiektach jak hotele, nie jest łatwym zadaniem. Każdego dnia miejsca te odwiedza wielu gości. Korzystają oni z pokoi, toalet oraz przestrzeni wspólnych. W takich warunkach sięganie po tradycyjne środki czystości to za mało. Nie są one w stanie zapewnić higienicznych, bezpiecznych warunków. Warto zatem zaopatrzyć się w specjalistyczną chemię hotelową. To gwarancja, że Twój obiekt spełni wszelkie normy oraz będzie przestrzenią przyjazną dla odwiedzających ją klientów.

Clean360 – Hurtownia środków czystości online

Sklep internetowy z chemią Clean360 zaopatruje przedsiębiorców działających w branży hotelarskiej, gastronomicznej oraz klientów, którzy poszukują skutecznych środków do czyszczenia różnych powierzchni. Znajdziesz tu preparaty renomowanych firm oraz niezbędne akcesoria. Oferujemy zbiorcze opakowania produktów, dzięki czemu nie będziesz musiał tak często robić zakupów.

Do tego za każde zamówienie zapłacisz wygodnie jedną z udostępnionych form płatności. Wybrane produkty do sprzątania dostarczymy na wskazany adres przesyłką kurierską. To szybki sposób, aby zawsze mieć pod ręką to, co niezbędne do prowadzenia Twojego biznesu. Oferujemy naturalne środki czystości o dużej skuteczności, przyjemnych zapachach i dogodnej formie aplikacji. Zaopatrując się w nie nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby w Twoim hotelu, pensjonacie lub restauracji, było nieskazitelnie czysto.

Profesjonalna chemia czyszcząca. Płyny, żele oraz spraye

Potrzebujesz chemii do czyszczenia łazienki? A może szukasz środków, które w pełni wyposażą Twój serwis hotelowy? Znajdziesz u nas szeroką gamę artykułów, niezbędną do codziennego utrzymania porządku w Twoim obiekcie. Sprzedajemy środki do mycia podłóg, odplamiacze do paneli oraz szampony do prania wykładzin. Dzięki nim każda z powierzchni w hotelu będzie czysta i estetyczna. To ważny znak dla gości, że w tym miejscu dba się o ich komfort.

Profesjonalne środki czystości dla hotelu to także artykuły takie jak żele antybakteryjne, czy odświeżacze powietrza. Pozwalają one na szybkie przygotowanie pomieszczeń na przyjęcie kolejnych gości. Dzięki nim serwis sprzątający obsługujący obiekt, będzie miał dostęp do tego co niezbędne, aby wykonać wszelkie prace. Kupując środki czystości online szybko zaopatrzysz się zarówno w to, co przydatne do bieżącego sprzątania, jak i preparaty ułatwiające pozbycie się uporczywych plam, czy też eliminujące  brzydkie zapachy.

Akcesoria do sprzątania oraz dozowniki do chemii

Utrzymanie czystości w miejscach publicznych, czy dużych obiektach wymaga nie tylko zaopatrzenia profesjonalną chemię do sprzątania, ale też wiele innych niezbędnych przyrządów. Z tego względu Clean360 – hurtownia środków czystości online, oferuje też elektryczne dozowniki do mydła oraz podajniki do papieru. Zamontowanie ich sprawia, że szpital, szkoła lub hotel spełniają wymogi sanitarne, a także stają się przyjazne dla odwiedzających je osób.

Kupując hurtowo zaopatrzenie, takie jak papier toaletowy w dużych rolkach czy też mydło w opakowaniach o dużych pojemnościach, możesz lepiej zaplanować wydatki związane z utrzymaniem czystości. Do tego sporo zaoszczędzisz, podejmując stałą współpracę z jednym dostawcą.

Nie trać czasu na szukanie tego, czego potrzebujesz w różnych miejscach. Zapoznaj się z ofertą hurtowni Clean360 i złóż zamówienie już dziś. Dostarczamy chemię hotelową, zaopatrzenie dla serwisów sprzątających obiekty przemysłowe oraz wszystko, co niezbędne, aby Twoja firma lśniła czystością.

Poprzedni artykułWybór torby na laptopa
Następny artykułRodzaje czytników kodów kreskowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj