Największe ikony mody wyznaczają w niej najlepsze trendy. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się z największymi hitami podczas tworzenia współczesnych stylizacji.

Dopamine dressing

Wśród najpopularniejszych trendów, które upodobały sobie największe ikony mody, można wskazać przede wszystkim dopamine dressing. Trend ten oznacza kolorystyczny maksymalizm, który ze względu na mnogość kolorów wywołuje radość oraz zadowolenie przez to, co się nosi na co dzień. Dopamine dressing jest odpowiedzią na smutną rzeczywistość po pandemii. W tym stylu bardzo dużą popularnością cieszą się jak najbardziej kolorowe ubrania i dodatki. Mogą to być barwy soczystych owoców oraz letnich sorbetów, a także błękity oraz zielenie. Doskonale sprawdzą się wszystkie rzucające się w oczy barwy. Wśród polecanych strojów można wskazać między innymi modne sweterki w pastelowych barwach, a także neonowe dodatki.

Business casual

Kolejnym trendem uwielbianym w obecnych czasach przez ikony mody jest tak zwany business casual. Jest to elegancja w streetwearowym wydaniu, która doskonale sprawdzi się podczas codziennego funkcjonowania na mieście i podczas wykonywania zawodowych obowiązków. Podczas komponowania stylizacji wykorzystywana jest bazowa paleta barw, jednak bardzo często dodawane są do niej także bardziej energetyczne barwy, takie jak neony i pastele. Bardzo dużą popularnością w tym trendzie cieszą się damskie garnitury. Jednak możliwe jest także komponowanie strojów z modnymi spódnicami. Z szeroką ofertą różnego rodzaju spódnic można zapoznać się między innymi na stronie internetowej, która znajduje się pod adresem: https://wearmedicine.com/s/spodnice-na-jesien.

Sexy dressing

Wymieniając trendy uwielbiane przez największe ikony mody nie można zapomnieć o tak zwanym sexy dressing. Trend ten obejmuje podkreślanie walorów swojej sylwetki, niezależnie od posiadanego rozmiaru. Polecane są przede wszystkim dobrze dopasowane fasony, które podkreślają sylwetkę oraz odsłaniają jej główne atuty. Bardzo chętnie przez gwiazdy wybierane są sukienki z licznymi wycięciami oraz modele o krótkich krojach. Oversizowe modele ubrań odchodzą powoli w niepamięć i wśród aktualnych trendów największych gwiazd próżno ich szukać. Warto bez kompleksów stawiać na odważne ubrania, które będą bardzo dobrze się prezentować w praktyce.

Matrix style

Bardzo popularnym trendem wśród największych ikon mody w obecnych czasach jest także matrix style. Jest to tak zwany miejski kamuflaż, który jest przeciwieństwem trendu dopamine dressing. Najmodniejszym kolorem w tym trendzie jest oczywiście czerń. Oprócz tego chętnie wybierane są ubrania ze skóry, zarówno spodnie, jak i kurtki. Czarne płaszcze i skórzane marynarki są jednymi z najchętniej wybieranych elementów mody ulicznej, dlatego warto na nie postawić w tym sezonie. Na pewno będzie to doskonały wybór dla kobiet w różnym wieku i różnych preferencjach, ponieważ skórzane kurtki i płaszcze są bardzo uniwersalne. Dobrze dopasowują się do pozostałych elementów garderoby.

Poprzedni artykułSprawdź najlepsze kurtki, które musisz mieć w tym sezonie!
Następny artykułSystem ERP dla instytucji publicznych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj