bateria łazienkowa

Baterie łazienkowe występują w wielu ciekawych wersjach. Na rynku znajdziemy liczne propozycje, które trzeba dopasować do swoich oczekiwań i aranżacji wnętrza. Funkcjonalna bateria łazienkowa będzie nam służyć przez długi czas, dając komfort każdego dnia. Do wyboru mamy modele bidetowe, prysznicowe, wannowe, termostatyczne i wiele innych. Sprawdźmy, czym cechują się poszczególne propozycje. Jaka bateria łazienkowa będzie spełniać nasze potrzeby? O czym pamiętać podczas wyboru? Czym cechują się poszczególne rodzaje?

Baterie umywalkowe

Jedne z najpopularniejszych rozwiązań, to baterie umywalkowe. Bez nich trudno jest wyobrazić sobie korzystanie z wody w naszej łazience. W asortymencie sklepów znajdziemy modele jednouchwytowe i dwuuchwytowe. Te pierwsze posiadają jedną dźwignię i głowicę mieszającą. Za pomocą operowania poziomego ustawiamy temperaturę, a pionowego ciśnienie wody. W przypadku baterii umywalkowych tego typu, możemy liczyć na zachowanie komfortu i ekonomii użycia. Z kolei modele dwuuchwytowe są wyposażone w dwa pokrętła. Jeden służy do regulacji ciepłej, a drugi zimnej wody. W łazienkach retro taka propozycja doskonale spełni swoje zadanie. Pamiętajmy o tym, że ciekawe rozwiązania, dostosowane do aranżacji naszej łazienki znajdziemy na stronie https://greisslazienki.pl/kategoria/baterie.

Baterie wannowe i prysznicowe

Kolejne ważne elementy w łazience, to baterie wannowe i baterie prysznicowe. Bateria wannowa cechuje się wysoką wygodą użytkowania, a najpopularniejsze modele zapewniają możliwość regulacji temperatury wody. Ścienne baterie wykorzystamy jako dodatkowy kran, wpływający na funkcjonalność wnętrza. A czym cechują się baterie prysznicowe? To niezwykle popularne rozwiązanie, które stosujemy często w nowoczesnych wnętrzach. Bateria prysznicowa powinna pasować do kabiny i ogólnej aranżacji wnętrza. W minimalistycznym stylu sprawdzą się zestawy podtynkowe, a w klasycznym posłużą nam modele natynkowe. Musimy zwrócić uwagę na to, czy posiadamy dodatkowo wannę, czy tylko prysznic w łazience.

baterie łazienkowe

Baterie bidetowe

Greisslazienki.pl oferuje także niezawodne baterie bidetowe. Ścienne wersje można podzielić na baterie podtynkowe i natynkowe. Które rozwiązanie wybrać? Pamiętajmy o tym, że podtynkowe baterie są bardziej estetyczne. Elementy montażowe są tutaj schowane w ścianie, dlatego nie widzimy ich podczas korzystania z wnętrza. Oferta baterii bidetowych jest tak szeroka i różnorodna, że każdy dobierze coś dla siebie.

Baterie termostatyczne

Na uznanie zasługują też baterie termostatyczne, które goszczą w wielu polskich domach. To specjalne produkty, które posiadają wbudowany mechanizm mieszania ciepłej i zimnej wody. Od razu po otwarciu strumienia wody uzyskujemy pożądaną temperaturę. Naszym zadaniem jest nadanie odpowiedniej temperatury wody, natomiast mechanizm w ciągu kilku sekund wymiesza proporcje gorącej i zimnej wody. W efekcie z wylewki leci taki strumień, który spełnia nasze oczekiwania. Taka opcja ma wiele zalet, które warto poznać. Przede wszystkim nie ma ryzyka poparzenia się lub mycia rąk w zimnej wodzie. Co ciekawe, mechanizm termostatyczny wpływa także na oszczędności. Nie musimy wylewać nadmiernie wody z kranu, czekając na pożądaną temperaturę. Nic więc dziwnego, że te baterie łazienkowe z termostatem są tak chętnie wybierane przez klientów.

Jak widać, baterie łazienkowe bazują na wielu różnych propozycjach. Poszukując idealnych wersji dla siebie, warto mieć na uwadze solidne wykonanie i dobrą jakość baterii. Ten element wyposażenia wnętrza ma nam służyć przez długi czas i pasować do otoczenia. Zakup trzeba dokładnie przemyśleć, tak, aby cieszyć się funkcjonalnością w łazience.

Poprzedni artykułCzy warto kupić lajki na FB?
Następny artykułJak uczyć się w produktywny sposób?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj