oryginalne gadżety z logo

Każda marka, której zależy na spójnym przekazie wizualnym i zwróceniu na siebie uwagi, prędzej czy później zmierzy się z tematem wyboru gadżetów firmowych. Gadżety firmowe od zawsze były sprawdzonym sposobem na to, aby klienci skutecznie zapamiętali firmę. W zależności od tego, jaki profil ma firma i czym chce się wyróżnić, taka będzie koncepcja gadżetów reklamowych. Sprawdź pomysły na oryginalne gadżety reklamowe, które nie tylko poprawią wizerunek Twojej marki, ale także pozwolą na zapamiętanie jej przez klientów.

Czy gadżety firmowe to dobry pomysł, aby się wyróżnić?

Najpopularniejsze gadżety to te najbardziej praktyczne, czyli np. parasole z logo lub breloczki logo. W przypadku takich rzeczy jest duża szansa, że klient je zapamięta i po prostu będzie używał ich nawet codziennie. Parasole reklamowe i kubki reklamowe to już klasyka, która przede wszystkim wyróżnia się praktycznym zastosowaniem. Aktualnie w trendach znajdziemy również takie gadżety z logo, jak np. elektronika czy akcesoria antystresowe.

Niezależnie od tego na jakie gadżety dla firm się postawi, ważne, aby były spójne wizualnie, praktyczne, a jednocześnie oryginalne. Rozdawane na spotkaniach, na targach czy jako dodatek do prezentów okolicznościowych, będą miłym akcentem dla klientów. Picie herbaty z kubka z logo czy używanie parasola w barwach danej marki, to prosty sposób na zapamiętanie jej. Gadżety niekoniecznie muszą być wymyślne, ale ważne, aby były wysokiej jakości.

Jakie akcesoria firmowe przydają się najbardziej?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, gadżety firmowe powinny być praktyczne, bo wtedy najłatwiej jest dotrzeć do klienta. Dla wielu parasole z logo wydają się kolejnym takim samym upominkiem, jednak nic bardziej mylnego! Takie akcesoria zawsze się przydają i z pewnością będą używane przez któregoś z domowników. Przy okazji darmowa reklama na mieście to mocne wsparcie dla marki. Taka reklama ma duży zasięg, bo widzi ją wiele osób i dzięki temu w prosty sposób firma osiąga swoje cele reklamowe.

Kolejna praktyczna rzecz to długopisy reklamowe. Jeśli długopis jest wysokiej jakości z porządnym wkładem, wykonany według ładnego projektu graficznego, to może szybko stać się ulubionym narzędziem do pisania. To kolejna pozycja z gatunku klasyków, która zwiększa świadomość marki. Sztuką jest zrobić taki długopis, aby wyróżniał się na tle innych, ale można też zaprojektować sobie komplet akcesoriów do pisania, na przykład długopisy reklamowe i takie same ołówki. Podobnie jak w przypadku parasola, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie go używał, a tym samym oglądał logo na długopisie. Długopis i pióro w zestawie w barwach firmowych, to ciekawy podarunek dla potencjalnego klienta. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na jego jakość, bo tylko to gwarantuje efekt.

kubek logo

Na jakie gadżety z logo warto jeszcze zwrócić uwagę?

Breloki reklamowe i smycze reklamowe to ciekawe i praktyczne gadżety. Jeśli chodzi o breloki to nie muszą wyglądać standardowo, ale mogą pełnić także inne funkcje. Brelok z odblaskiem, brelok antystresowy, brelok skórzany, brelok z kompasem, brelok z poziomicą lub z miarką, a może brelok z zegarkiem? Możliwości jest naprawdę dużo. Tak pozornie zwyczajny gadżet może stać się naprawdę użyteczny. Jakość breloka ma tutaj duże znaczenie, bo jeśli ma on spełniać inne funkcje to nie może być tylko zabawką. Brelok jako latarka czy kompas spełniają konkretne funkcje, które użytkownik wykorzystuje na bieżąco.

Nowoczesne breloki reklamowe to cała gama możliwości i obecnie brelok to nie tylko uchwyt na klucze, ale zazwyczaj pełni także inną, praktyczną funkcję. Kształty breloków także mogą być bardzo różne, takie jak owoc, serce, piłka, domek czy auto. Wybór gadżetów firmowych jest duży, ale warto wybrać te najbardziej praktyczne lub pasujące do profilu firmy i wykonać na nich spójną grafikę w kolorach firmowych.

Poprzedni artykułDarmowy kalkulator Frankowicza – sprawdź, czy możesz odzyskać środki
Następny artykułLogistyka zintegrowana i łańcuch dostaw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj