Darmowy kalkulator Frankowicza
Darmowy kalkulator Frankowicza

Posiadasz aktywny kredyt we frankach szwajcarskich? Zachęcamy Cię do obrony swoich praw – często okazuje się bowiem, że osoby zmagające się z zadłużeniami we frankach wcale nie muszą ich spłacać. Aby upewnić się, czy wyjście na drogę prawną przeciwko danej instytucji bankowej ma sens, możesz skorzystać z kalkulatora frankowego.

Czym jest kalkulator frankowicza?

Kalkulator frankowicza to dostępne za darmo narzędzie, za pomocą którego obliczyć możesz, ile pieniędzy jesteś w stanie odzyskać z banku, który udzielił Ci kredytu we frankach szwajcarskich. Jak zapewne wiesz, banki udzielające tego rodzaju zobowiązania stosowały korzystne dla siebie klauzule indeksacyjne. Osoby, które zaciągnęły taki kredyt odkryły w wielu przypadkach, że w związku z sytuacją finansową zobowiązane są oddać znacznie więcej pieniędzy, niż pożyczyły. W dzisiejszych czasach sądy bardzo często podważają prawidłowość klauzuli indeksacyjnych, a frankowicze przeważnie wychodzą z batalii sądowych z bankami zwycięsko. Darmowy kalkulator frankowicza umożliwia poszkodowanym przez banki osobom ustalenie, jaką kwotę mogą uzyskać od instytucji finansowej  zanim podejmą odpowiednie kroki prawne. Jest on bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze – korzystając z niego dowiesz się o swoich możliwościach w zaledwie kilka krótkich chwil. Przykładowy znajdziesz na stronie: https://kancelariafrankowicza.pl/kalkulator-frankowicza/

Sprawdź, ile możesz odzyskać – za darmo

Dzięki prostemu w opanowaniu narzędziu, jakim jest kalkulator dla frankowiczów nie musisz już wykonywać skomplikowanych obliczeń, aby dowiedzieć się, jak wiele gotówki możesz potencjalnie odzyskać od banku. Wszelkie wyliczenia zostaną przeprowadzone za Ciebie, w pełni automatycznie – Ty zaś musisz po prostu wprowadzić odpowiednie dane w pola kalkulatora. Poznanie tej odpowiedzi pomoże Ci ustalić, czy warto starać się o uzyskanie odfrankowienia, unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich na drodze sądowej, czy też lepszym wyborem będzie ugoda z bankiem. Podając podstawowe dane, jak kwota, marża, czy też rok zaciągnięcia kredytu, oraz okres kredytowania, poznasz odpowiedź na pytanie, jak wiele gotówki może Ci przysługiwać. Pamiętaj – narzędzie to dostępne jest w pełni za darmo i jest anonimowe. Nie musisz podawać żadnych danych osobowych, aby wyliczyć gotówkę możliwą do odzyskania od banku. 

Odfrankowienie, czy umorzenie kredytu we frankach?

Pamiętaj, że odfrankowienie nie jest tym samym, co umorzenie kredytu we frankach szwajcarskich. W przypadku odfrankowienia, najprościej mówiąc, eliminowane są niekorzystne dla Ciebie klauzule zobowiązania, niemniej jednak umowa cały czas obowiązuje – spłacasz natomiast kredyt na znacznie bardziej preferencyjnych warunkach. Umorzenie zobowiązania oznacza zaś, że od chwili wydania takiej decyzji umowa łącząca Cię z bankiem przestaje mieć jakąkolwiek wartość prawną. Co więcej, możesz liczyć na zwrot wszelkich opłat poniesionych na rzecz banku – nie tylko rat kredytu, ale także choćby prowizji. Umorzenie kredytu jest więc o wiele bardziej korzystne, niż jego odfrankowienie, a darmowy kalkulator frankowicza to proste narzędzie, które pozwoli Ci ustalić, na zwrot jakiej kwoty możesz liczyć w takiej sytuacji.

Poprzedni artykułSystemy do zarządzania produkcją i magazynem – dlaczego istotne jest ich wdrożenie?
Następny artykułOryginalne gadżety reklamowe- czyli jak sprawić by klienci zapamiętali naszą firmę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj