Skuteczna reklama to jedno z największych wyzwań, jakie stoją przed przedsiębiorcami. Im bardziej popularna i nasycona jest branża, w której działasz, tym trudniej jest przebić się ze swoją ofertą i zostać zapamiętanym. Tymczasem to właśnie jest klucz do sukcesu – być zapamiętanym przez potencjalnych klientów i kontrahentów. Czynnik ten wpływa na to ogromny udział w budżetach firm wydatków związanych z promocją i marketingiem. Jak zatem działać, by tych budżetów nie przepalać? Co sprawdzi się zarówno w małej, jednoosobowej firmie i w dobrze prosperującym zakładzie? Rozwiązanie jest prostsze niż myślisz! Logowane Twoja nazwą lub hasłem reklamowym gadżety o różnym zastosowaniu będą idealnym nośnikiem marketingowym i w stosunkowo tani sposób zapewnią Ci długotrwałą promocję.

Kto może używać gadżetów reklamowych?

Zastanawiasz się zapewne co wybrać, by z takich akcesoriów marketingowych skorzystać w dobry sposób. Kojarzysz je wyłącznie z kolorowymi długopisami? A może myślisz, że Twoja firma jest za mała, by „bawić się” w takie gadżety. Nic bardziej mylnego! Dziś z tego rodzaju reklamy korzystają naprawdę wszyscy, zarówno Ci duzi, jak i mali. Używanie produktów ozdobionych Twoim logo jest częścią dobrej filozofii marketingowej, która opiera się na tworzeniu spójnego wizerunku, który łatwiej zapamiętać klientowi. Zwróć uwagę na jednolity wygląd opakowań, punktów sprzedaży, ubioru pracowników czy nawet samochodów, jaki cechuje duże korporacje. Dzięki temu będąc na drugim końcu świata z daleka poznajesz znaną restaurację lub sklep odzieżowy. Dbając o spójny przekaz swojej firmy, ułatwiasz klientowi zadanie, jakim jest zapamiętanie Twojej marki.

Co wybrać?

Ogromną zaletą używania w swojej strategii akcesoriów marketingowych jest to, że masz naprawdę niemal nieograniczony wybór. Jeśli nie chcesz przeszarżować ze swoimi wydatkami, na początek wybierz tanie gadżety reklamowe, które małym kosztem pozwolą Ci na stworzenie ciekawej i oryginalnej atrakcji dla swoich klientów, pracowników czy kontrahentów. Wybadasz ich reakcje, zobaczysz jak działa i co się u Ciebie sprawdza. Skorzystaj z niesamowicie szerokiej oferty Polagift.pl, a bez problemu znajdziesz ciekawe produkty, które dopasujesz do kolorystyki Twojego logo, swojego pomysłu na reklamę i swoich możliwości finansowych. Gadżety z Twoim logo z Polagift.pl  mogą służyć zarówno jako część wystroju biura, placówki sprzedażowej czy ubioru pracowników, jak i mogą stanowić pomysłowy podarunek.

Komu podarować gadżet z Twoim logo?

Wybór konkretnych produktów do reklamy zależy tak naprawdę od tego, czym się zajmujesz, kim są Twoi klienci i czego używają na co dzień Twoi pracownicy. Jedna interesująca gałąź to bez wątpienia tanie gadżety reklamowe, które mogą służyć wam na co dzień w pracy – różnorodne akcesoria biurowe, kalendarze, kubki na napoje, breloczki do kluczy i steki innych produktów, które i tak musisz kupować. W ten sposób zrobisz pierwszy krok do ujednolicenia waszego wspólnego wizerunku. Drugim pomysłem na używanie na co dzień budżetowych gadżetów reklamowych są podarunki dla klientów. Możesz ich używać na zasadzie gratisu do większego zamówienia, prezentu dla wszystkich z jakiejś okazji, np. urodzin sklepu lub np. pakować większe zakupy w ekologiczne torby z Twoim logo. Możliwości są w zasadzie nieskończone, a zależą wyłącznie od Twojej wyobraźni i oczekiwań.

Poprzedni artykuł5 kroków do znalezienia dobrej agencji PR
Następny artykułDlaczego warto wręczać naszym klientom świąteczne podarunki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj