biuro rachunkowe poznań

Jest podmiotem zajmującym się zarówno osobami fizycznymi, jak i przedsiębiorcami. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Bierzemy na siebie obowiązki prowadzenia wszystkich spraw księgowych naszych kontrahentów oraz spraw kadrowo- płacowych. Biuro rachunkowe Poznań to odpowiedzialny i rzetelny partner, zarówno dla niewielkich, jak i dużych podmiotów.

W biurze rachunkowym Poznań

poradzimy sobie z kompleksową obsługą księgową każdej z form ewidencji prowadzonej przez ciebie działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe Poznań to także doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie, świadczone przez wykwalifikowany personel, który poradzi sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Prowadzimy także księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtowej ewidencji przychodów, ewidencjami VAT, deklaracjami VAT, PIT, CIT.

 biuro rachunkowe w Poznaniu

Biuro rachunkowe Poznań to także kompleksowa obsługa kadr i płac. Zadbamy o rozliczenia twoich pracowników, sporządzimy umowę w każdej formie, UoP, umowę zlecenie, umowę o dzieło, rozliczymy w ZUS właścicieli i pracowników, a na koniec przygotujemy listę płac. Więcej o naszych usługach dowiesz się na stronie https://bilans.poznan.pl/.

Jako biuro rachunkowe Poznań prowadzimy również ewidencje środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, wyposażenia czy ewidencje przebiegu.. Jest to spis składników majątku, które są niezbędne do wykonywanej działalności. Prowadzenie ewidencji środków trwałych jest regulowane rozporządzeniem Ministra Finansów z 23 grudnia 2019 roku. Ewidencja środków trwałych i jej prowadzenie jest koniecznie do obliczania kosztów amortyzacji w kosztach działalności. Zgodnie z art. 22n ust. 6 ustawy o PIT brak ewidencji środków trwałych, prawnych, czy niematerialnych, takie odpisy od podatku nie wchodzą w skład kosztów uzyskania przychodu.

W biurze rachunkowym Poznań przygotujemy i sporządzimy sprawozdania finansowe, dokument, który pozwoli ocenić aktualną kondycję finansową prowadzonego przez ciebie podmiotu. W raporcie znajdą się analizy i prognozy finansowe, dzięki którym będziesz mógł podjąć strategiczne decyzje związane z dalszym rozwojem, bądź wręcz przeciwnie, wdrożyć plan naprawczy.

 księgowość w Poznaniu

Oferta biura rachunkowego Poznań to także szkolenia z księgowości. Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki, czy dopiero planujesz założenie własnej działalności, u nas zdobędziesz nową, aktualną wiedzę z zakresu księgowości.

Na pewno zastanawiasz się, czy prowadzenie księgowości z pomocą biura rachunkowego Poznań jest dla ciebie opłacalne. Prowadząc firmę może wydawać ci się, że podołasz wszystkim zadaniom sam i dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze. Jednak przepisy są zmienne i czasem nie sposób za nimi nadążyć. Nasi specjaliści na bieżąca śledzą wszelkie zmiany w prawie podatkowym i są na bieżąco z nowymi przepisami, co jest niezbędne do prowadzenia księgowości zgodnie z prawem, troszcząc się o spokój dla naszych partnerów. Niezależnie czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy nieco większe przedsiębiorstwo, z pewnością lepszym rozwiązaniem będzie poświęcić te zadania grupie profesjonalistów. Zaoszczędzisz w ten sposób nie tylko pieniądze, ale i swój cenny czas, który możesz przeznaczyć na odpoczynek lub edukację, aby stać się jeszcze lepszym przedsiębiorcą. Mogłoby się wydawać, że problem możesz rozwiązać poprzez zatrudnienie jednej lub kilku osób do prowadzenia księgowości w twojej firmie, jednak powierzając te obowiązki biurze rachunkowemu Poznań, ominiesz wszelkie procedury związane z zatrudnieniem.

Biuro rachunkowe Poznań to szerokie grono specjalistów pracuje dbając każdego dnia o każdego klienta, niezależnie od formy prowadzonej działalności. Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i uwolnisz się od problemów związanych z prowadzeniem księgowości.

Poprzedni artykułCzym jest oprogramowanie ERP?
Następny artykułCholina: czym jest i za co odpowiada w organizmie człowieka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj