Prowadzisz biznes, który wymaga stosowania określonych opakowań? Chcesz zrezygnować
z plastikowych akcesoriów na rzecz przyjaznych środowisku materiałów? A może pragniesz wzbogacić ofertę o nieszablonowe projekty? Przekonaj się, ile możesz zyskać wykorzystując w swej pracy ekologiczne produkty. Sprawdź ofertę hurtowni online, która sprzedaje szklane słoiki i butelki!

Szklane opakowania na rynku spożywczym 

Szklane słoiki na rynku spożywczym wykorzystywane są nie od dziś. Gotowe do zjedzenia gołąbki, ogórki konserwowe, dżemy – to tylko przykłady produktów, które od wielu lat sprzedaje się w szklanych opakowaniach. Na rynku proponowana jest jednak i taka żywność, którą obecnie pakuje się (najczęściej) w plastik, mimo że jeszcze kilkadziesiąt lat temu dostępna była wyłącznie w szkle.

Mleko, śmietany czy maślanki, wszystkie te produkty są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli prowadzisz działalność bazującą na produktach mlecznych w wersji BIO, warto byś przemyślał wprowadzenie kompleksowej oferty, a konkretnie – oferty łączącej ekologiczną żywność i przyjazne środowisku naturalnemu materiały. 

Żywność BIO sprzedawana w szkle, to wśród opinii konsumentów najlepsze połączenie. Autentyczność takiej oferty bazuje na propozycji nie tylko zdrowej żywności, ale i przyjaznych środowisku materiałów. Hurtownia butelek szklanych – EMCOR Hurtownia Opakowań oferuje zarówno słoiki, jak i butelki szklane – modele w różnych kolorach i wielkościach. Poza branżą mleczarską, wskazaną ofertą powinni się zatem zainteresować także Ci, którzy zajmują się hurtową produkcją domowych przetworów. 

Szklane opakowania na rynku kosmetycznym, florystycznym i handmade

Żywność sprzedawana w szklanych słoikach nie wyczerpuje jednak listy produktów, które można, a nawet powinno się proponować w przyjaznych naturze opakowaniach. Rynek kosmetyczny jest potężnym sektorem, który coraz śmielej korzysta z naturalnych składników, a konsumentki i konsumenci świadomie dbający o zdrowie, skórę czy włosy, zwracają uwagę na składy kosmetyków. 

Produkty pielęgnacyjne  bazujące na naturalnych składnikach, zamknięte w szklanych słoiczkach czy buteleczkach to świetne zestawienie. Podobnie, jak w przypadku BIO żywności, podnosi autentyczność producenta i oferowanych przez niego produktów.

Jakie branże poza spożywczą i kosmetyczną mogą z powodzeniem korzystać ze szklanych opakowań? Z całą pewnością sektor florystyczny i szeroko pojęty biznes hand-made. Wiele osób na pewno kojarzy fantazyjne projekty w postaci lasów w szkle, paprotek, bluszczu lub trzykrotek umieszczonych w pięknych, reprezentacyjnych słojach. Równie dużo choć raz korzystało z ręcznie wyrabianych świec w szklanych słoikach. Niektóre, na przykład świece z drewnianymi knotami, wyrabiane wyłącznie z sojowych wosków – należą do kategorii produktów naturalnych.

Hurtownia butelek szklanych – EMCOR Opakowania, a więc hurtownia działająca online to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na możliwości wyboru i dodatkowych udogodnieniach. Zamówienie, nawet bardzo duże, które dostarczane jest pod wskazany adres to z oczywistych powodów oszczędność czasu i pieniędzy.

Poprzedni artykułZorganizuj firmowe Andrzejki dla pracowników!
Następny artykułNowoczesne metody szkoleń sprzedażowych dla przedsiębiorców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj